Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kumluca Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya ilinin Kumluca ilçesine bağlı Kumluca Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Kumluca Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 21 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında televizyon, banyo, lavabo, klima, buzdolabı, kablosuz internet, kesintisiz sıcak suyu,  bulunmaktadır. odaların 7 tanesinde balkon bulunmaktadır.

Kumluca Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, öğretmenler lokali, dinlenme salonu, okuma salonu, çocuk oyun parkı, açık otopark, bahçe kamelyası bulunmaktadır.

Kumluca Öğretmenevi Ulaşım Olarak; İlçe merkezinde yer almakta olup Antalya il merkezine 95km mesafede bulunmaktadır.

Kumluca Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Antalya ilinin Kumluca ilçesine bağlı Kumluca Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0242 887 59 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kumluca Öğretmenevi Adresi

Antalya ilinin Kumluca ilçesine bağlı Kumluca Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Karşıyaka Mahallesi Hamam Sokak No:4 Kumluca/Antalya adresinde yer almaktadır.

Kumluca Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: 2024 yılına ait fiyat listesi paylaşılmamıştır.

GÜNCELLEME TARİHİ: 01/01/2022

FİYATLARIMIZ  01/06/2022 TARİHİNE KADAR GEÇERLİDİR.

TEK KİŞİ YATAK ÜCRETİİKİ KİŞİLİK ODA ÜCRETİÜÇ KİŞİLİK ODA ÜCRETİDÖRT KİŞİLİK ODA ÜCRETİ
KAMU150240270320
SİVİL170270300360

 

FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

FİYATLARIMIZA AÇIK BÜFE KAHVALTI DÂHİLDİR.

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLARDAN ÜCRET ALINIR.

Kumluca Öğretmenevi Konumu Nerede

Kumluca Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Kumluca Öğretmenevi şimdiye kadar gittiğim en temiz öğretmenevi diyebilirim .Özellikle personel çok ilgili,güleryüzlü .Funda Hanım’a ve Hikmet Bey’e çok teşşekkür ediyorum.Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum .
Personel gayet kibar ve ilgili. Her konuda yardımcı oldular. Odalar temiz kahvalti hizmeti, internet, otopark mevcut. Gayet merkezi bir yerde marketler,lokantalar yakın. Tatilimizi yaptık son akşam arabamı da hemen yandaki oto yıkamada temizletip yola çıktım daha ne olsun😉😉
Kumluca Öğretmenevi konforuyla, temizliğiyle ve personelin kibar, ilgili tutumuyla her bakımdan övgüyü hak ediyor. Odalar, bina içi ve çevresi pırıl pırıl. Çarşaf ve havlular daha yeni ipten alınmış gibi kokuyor. Banyo ve tuvalet fayansları ışıldıyor. Odaların yeterli büyüklükte balkonları var, balkonlar yemyeşil zeytin ağaçlarına bakıyor. Ayrıca burada kalırken internetle ilgili hiçbir bağlantı sorunu yaşanmıyor.Daha önce kaldığım öğretmenevlerinde internet hizmeti oldukça başarısızdı. Kısacası hiç şüphe etmeden burada konaklayabilirsiniz. Kumluca Öğretmenevi Çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.
Bugüne kadar konakladığım tüm yerler arasında en temiz yer diyebilirim. Temizliğini yapan her kimse kendi evinin işini yapar gibi çalışıyor. Odalar pırıl pırıl. Keşke Adrasan a biraz daha yakın olsaydı. Güler yüzlü ve selâm sabah bilen düzgün insanlar çalışanları.. Eşyalarımıza yardım etmeyi bile teklif ettiler. Yüzümüzde gülümse sebebi, güzel insanlar sağolsunlar 🙂
Temizdi ve resepsiyon görevlisi çok ilgiliydi. Çok beğendim tavsiye ederim klimalı odalar!
Kumluca öğretmenevinde 4-5 temmuzda 2 gece kaldık. Gösterilen ilgi ve alaka çok iyiydi.Kaldığımız oda çok temizdi. Herşey için teşekkür ederim. Yüksel Can

Kumluca Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Kumluca Öğretmenevi Telefon Numarası, Antalya Kumluca Öğretmenevi Adresi Konumu, Kumluca Öğretmenevi Oda Fiyatları, Kumluca Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın