Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Antalya Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Antalya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Antalya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Antalya Maliye Misafirhanesi hakkında, Antalya Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya ilinin en güzel ilçelerinden biri olan Kemer ilçesinde faaliyet gösteren Antalya Kemer Maliye Misafirhanesi toplamda 3 oda 6 yatak kapasitesine sahiptir. Kemer Defterdarlık Misafirhanesi Maliye Lojmanları içerisinde yer almakta olup, oldukça güzel ve geniş odalara sahiptir.

Antalya Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Antalya Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 814 19 26 Dahili: 103 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Antalya Maliye Misafirhanesi Adresi

Antalya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Antalya Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Maliye Lojmanları A Blok No:1 ve 2 Kemer – Antalya  adresinde yer almaktadır.

Antalya Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriAntalya Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Antalya Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Fotoğraflar Daha sonra eklenecektir.

Antalya Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Antalya Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Rahat bir ortam çok güzel bir bahçesi var

Antalya Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Antalya Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Antalya Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Antalya Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Antalya Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir