Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Amasra Bartın Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bartın Karayolları Misafirhanesi
Bartın Karayolları Misafirhanesi
4/5 - (3 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Bartın Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Bartın Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Amasra Karayolları Misafirhanesi, Bartın Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Bartın ilinin merkezinde bulunan Karayolları 156. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet veren Bartın Karayolları Misafirhanesi deneneyimli personelleri ile ilgi ve alakanın en üst düzeyde yer aldığı misafirhanelerden biridir.

Bartın Karayolları Misafirhanesinde konaklarken aynı zamanda İnkumu plajı, Güzelcehisar Koyu, Göldere Şelalesi, Bartın Çayı, Bakacak Tepesi, Ulukaya Şelalesi, Amasra Plajı, Kapısuyu Plajı,  gibi birbirinden güzel yerlere ev sahipliği  yapmaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi konaklama isteyenlerin önceden rezervasyon yaptırarak başvurmaları gerekmektedir.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Bartın Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Bartın Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0378 227 49 54 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bartın Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Tuna Mahallesi, Çaydüzü Caddesi No:1 Merkez – Bartın adresinde yer almaktadır.

Bartın Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Bartın Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kucuk bir yer.Ama cok temiz,esyalar yeni.Gorevliler ilgili.
Temiz tertip düzenli bir işletme
Fiyat ve hizmet açısından güzel bir misafirhanesi var.
Yol kenarında çam ağaçlarının gölgesinde güzel bir mekan

Bartın Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bartın Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bartın Misafirhaneleri, Bartın Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Bartın Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir