Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sivrice Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sivrice Öğretmenevi Odaları; 12 oda ve 24 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, banyo, lavabo, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, televizyon salonu, çamaşırhane, çocuk parkı, deniz kıyısı, otopark, dinlenme salonu  hizmetleri sunulmaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 28 km mesafededir.

Sivrice Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0555 088 64 23 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivrice Öğretmenevi Adresi

sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi TelefonuElazığ ilinin Sivrice ilçesine bağlı Sivrice Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Gölbaşı Mahallesi, Gazino Kümeevleri, No:8 Sivrice – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Sivrice Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

1 TEMMUZ 2023 KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

Meb –Kamu personeliStandart Oda300 TL             
Sivil PersonelStandart Oda400 TL             
Meb –Kamu personeliVip Oda400 TL             
Sivil PersonelVip Oda500 TL             
Meb –Kamu personeliSuit Oda 500 TL 
Sivil PersonelSuit Oda 600 TL 

Sivrice Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: İnternette bulunan konum yanlış yukarıda verdiğim konum doğru konumdur. 

Sivrice Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Suit odaları baya iyiydi akıllı televizyon,2 klima, koca balkon yemekleri de aynı şekil fajat porsiyonlar küçük ona göre 🙂 Hazar gölüne sıfır yüzmek yasak yazıyordu can kurtaran olmadığı için fakat biz girdik
Harika bir konumu ve manzarası var tam kafa dinlemelik yer mutlaka uğramanizi tavsiye ederim
Absürt otellere saçma sapan mekanlara tonla para yığacağıma, tümünden daha çok şey sunan bu öğretmenevinde kalmak çok daha mantıklı.
Çok güzel bir öğretmenevi. Göle sıfır ve manzarası çok hoş. İç dizaynı da gayet başarılı
Harika bir yer… Kafa dinlemek için ideal, manzarası güzel. Sahile sıfır bahçesi ve çocuk parkı var. Yemek çeşidi arttırılsa daha süper olur.
Doğayla iç içe harika manzaralar, meyve bahçeleri hazar gölü,hazar baba kayak tesisleri, yamaç paraşüt alanları tek kelimeyle harkulade
Sessiz sakin bi yerde olması..yeşilliğin ve ağaçların çok olduğu biyerde olması

Sivrice Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu

sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu sivrice öğretmenevi resimleri Fiyatları Adresi Telefonu

Sivrice Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Sivrice Öğretmenevi Adresi Konumu, Sivrice Öğretmenevi Oda Fiyatları, Sivrice Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın