Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Alanya Karayolları Misafirhanesi
Alanya Karayolları Misafirhanesi
4.7/5 - (7 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Alanya Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Alanya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Alanya Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Antalya ilinin Alanya ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları 133. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Alanya Karayolları Misafirhanesi konum olarak mükemmel diyebileceğimiz bir konumda hizmet sunmaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi sahil karşısında yer almakta olup, ilgi çekici güzelliğe sahip Alanya sahilinin hem yürüyüş yolu olarak hem sahilin güzelliğini bir arada yaşamanıza olanak sağlayan bir konumda bulunmaktadır.

Not: Alanya Karayolları Misafirhanesi sadece yatakhane hizmeti sunmaktadır.  4 odası bulunmakta ve odalar 2 şer 3 erli yatakları bulunmaktadır. 

Alanya Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Alanya Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0242 514 36 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Adresi

Alanya Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Alanya Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Cumhuriyet Mahallesi, Ahmet Tokuş Bulvarı, No:183 Alanya – Antalya adresinde yer almaktadır.

Alanya Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Alanya Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Alanya Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

konaklayacaklar için söylüyorum burası sadece yatakhane hizmeti sunmaktadır
personeller çok ilgili her soruya cevap veriyorlar.
sadece konaklama hizmeti ama güzeldir.

Alanya Karayolları Misafirhanesi

Alanya Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Alanya Misafirhaneleri, Alanya Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Alanya Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir