Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sungurlu Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Sungurlu öğretmenevi resimleri

Çorum ilinin Sungurlu ilçesine bağlı Sungurlu Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Sungurlu Öğretmenevi Odaları; 31 oda ve 45 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; elbise dolabı, televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo, kesintisiz sıcak suyu, klima, kablosuz internet bulunmaktadır.

Sungurlu Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, oyun salonu, kütüphane, dinlenme salonu ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Sungurlu Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 70 km mesafededir.

Sungurlu Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çorum ilinin Sungurlu ilçesine bağlı Sungurlu Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0364 311 98 98 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sungurlu Öğretmenevi Adresi

Çorum ilinin Sungurlu ilçesine bağlı Sungurlu Öğretmen evinde
konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sunguroğlu Mahallesi, 28. Sokak No:29 Sungurlu – Çorum adresinde yer almaktadır.

Sungurlu Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

ÜYE/KAMUSİVİL
TEK KİŞİLİK ODA400.00 TL460.00 TL
ÇİFT KİŞİLİK ODA FİYATI (KİŞİ BAŞI)360.00 TL410.00 TL
AİLE ODASI (3 Kişilik 101,313,306)600.00 TL690.00 TL
AİLE ODASI (2 Kişilik 203,206)750.00 TL850.00 TL

OT:FİYATLARIMIZA KAHVALTI DAHİLDİR. ÇİFT KİŞİLİK ODALARDA TEK KALMAK İSTEYENLER DİĞER YATAĞIN YARI ÜCRETİNİ ÖDEMEK ZORUNDADIR.

Sungurlu Öğretmenevi Konumu Nerede

Sungurlu Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Çalışanları çok iyi ve anlayışlı kesinlikle burda kalmanızı tavsiye ederim çok temiz ve yeni odalar
Bir ilçe için olabilecek en iyi Öğretmenevi. Odaları iki kısımda ücretlendirme olarak ayrılmış bakım seviyesine göre. Yol üstü konaklama için çok uygun. Hijyenik ve ferah odaları var. Kahvaltı dahil ve kahvaltı salonu da gayet temiz ve ferah ama kahvaltı çeşidi az.
Tek kelimeyle mükemmel yolculuk esnasında gecenin bir yarısı yorgun düşünce en yakın yer olarak burasını bulduk telefonla görüşüp rezervasyon yaptırdık eşim kızım ve ben aile odasına yerleştirdik odaya girince hepimiz şaşırdık oda temizliği dizaynı herşeyiyle mükemmeldi inanın 5 yıldızlı otellerin odalarından daha mükemmel bulduk..Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler
Kesinlikle tavsiye ederim otel konforunda kış günü kaloriferler çok iyi ısıtıyor yataklar düzenli ve temiz tuvalet banyo gayet temiz sıcak su sıkıntısız oldukça memnun kaldım.Tavsiye ediyorum
Fiyatına göre güzel pansiyon gibi ama odaları güzel sessiz sakin sabah kahvaltı da var

Sungurlu Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri
Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri Sungurlu öğretmenevi resimleri

Sungurlu Öğretmenevi Telefon Numarası, Sungurlu Sungurlu Öğretmenevi Adresi Konumu, Sungurlu Öğretmenevi Oda Fiyatları, Sungurlu Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın