Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Çorum Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Çorum Karayolları Misafirhanesi
Çorum Karayolları Misafirhanesi
4/5 - (21 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Çorum Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Çorum Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Çorum Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Çorum şehrinin merkezinde bulunana Karayolları 73. Şube şefliğine bağlı olarak hizmet veren Çorum Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatlı konaklama imkanı sunarken aynı zamanda otel konforunda bir deneyim yaşatmaktadır.

Çorum Karayolları Misafirhanesi yenilenmiş bir binada hem oda içerisinde hemde oda dışı profesyonelce düşünülerek tasarlanarak hizmete sunulmuş bir misafirhane olmaktadır.

Karayolları Misafirhanesi her açıdan uygun fiyatın yer aldığı bir misafirhane olmakla birlikte konaklayanların oldukça memnun kaldığı misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Çorum Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Çorum Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Çorum Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0553 240 25 81 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çorum Karayolları Misafirhanesi Adresi

Çorum Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Çorum Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mimar Sinan Mahallesi, İnönü Caddesi No:71 Merkez – Çorum adresinde yer almaktadır.

Çorum Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Çorum Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Çorum Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

5 yıldızlı otel konforunda temiz bir misafirhane, konaklamak için ideal bir yer.
Gezimizin Çorum ayağında kalacak yer bulamayınca gelmek durumunda olduğumuz bir misafirhane oldu burası. İyi ki de gelmişiz. Fiyat performans olarak bakıldığında performans çok yukarıda kalıyor. Odanın otel odasından hiçbir farkı yok. Tertemiz, düzenli, geniş ve ferah bir oda. Görevliler oldukça ilgili ve yardımsever. Biz çok memnun kaldık. Kamu çalışanı olarak 2022 de 80 tl ye konakladık. Her şey için teşekkür ediyoruz.
Otelden farkı yok. Fiyat olarakda çok ama çok uygun
keşke daha önce keşfetseydim. Çok memnun kaldığım , tüm personelin ilgisi hayran bıraktı

Çorum Karayolları Misafirhanesi

Çorum Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Çorum Misafirhaneleri, Çorum Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Çorum Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir