Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Osmancık Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

osmancık öğretmenevi resimleri

Çorum ilinin Osmancık ilçesine bağlı Osmancık Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Osmancık Öğretmenevi Odaları; 35 oda ve 65 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; tüm odalarda uydu televizyon, buzdolabı, klima, bulunmakta, 30 odada ise banyo ve lavaboda    bulunmaktadır.

Osmancık Öğretmenevi Genel Olarak; öğretmenler lokali, okuma salonu, internet salonu, çok amaçlı salon, misafir odası, yemekhane, restoran, spor salonu, düğün nişan gibi organizasyon alanı hizmetleri sunulmaktadır.

Osmancık Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 60 km mesafededir.

Osmancık Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çorum ilinin Osmancık ilçesine bağlı Osmancık Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0364 611 49 94 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Osmancık Öğretmenevi Adresi

Çorum ilinin Osmancık ilçesine bağlı Osmancık Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Güney Mahallesi, Atatürk Caddesi, No:28 Osmancık – Çorum adresinde yer almaktadır.

Osmancık Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

KONAKLAMA ÜCRET TARİFESİ

osmancık öğretmenevi fiyatları 2024

 1. iki yataklı odalara misafirin isteğine bağlı ek yatak konulduğunda, double odalara üçüncü bir misafir alındığında, iki yataklı oda ücretine ilave olarak ek yatak ücreti alınır.
 2. 01.01.2021 tarihinden sonra doğan çocuklardan ücret alınmayacaktır. Talep etmeleri

  halinde yemek bedelinin yarısı alınır.

 3. 01.01.2018 – 01.01.2021 tarihleri arasında doğan çocuklardan ( bu tarihler dahil )

  Konaklama ve yemek bedelinin yarısı alınır.

 4. 01.01.2018 tarihinden önce doğan çocuklardan ücretin tamamı alınır.
 5. Engelli indirimi en az %40 engelli olduğunu belgelendirenlere uygulanır.
 6. Bakanlığımız projeleri doğrultusunda yapılacak etkinlikler, iller arası spor

  müsabakaları, yarıĢmalar, kültürel aktiviteler ile kamu kurum ve kuruluĢlarınca eğitim amaçlı düzenlenen konferans, panel, çalıĢtay gibi çok sayıda katılımcı ile gerçekleĢtirilecek organizasyonlarda, “KAMU” ücreti alınır.

 7. Bu fiyatların uygulanmasına; Fiyat Tespit Komisyonu’nun 10 / 01 / 2024 tarih ve 2024-1 sayılı kararı, Kurum Müdürünün 11.01.2024 tarihli Onayı ile karar verilmiĢtir.

Osmancık Öğretmenevi Konumu Nerede

Osmancık Öğretmenevi Konaklama Yorumları

23 Ocak 2022 tarihinde samsun osmancık arasında yoğun kar yağışı sonrası hiç planda olmadan osmancık öğretmenevi nde kalmaya karar verdik odalar temiz ve sıcaktı üstelik sabaha kadar bi fiil kalorifer yandı bizim gibi pek çok ailede o gece konaklama yaptı. Sabah kadar sıcak olması benim için 5 yıldız ı hakediyor…
Harika çok güzel biyer aşırı rahat güven dolu hizmet anlayışına temizliğine hizmetine hayran kaldık teşekkür ederiz
Eşimle beraber iki sefer mola verip konakladık,osmancık öğretmen evi ; odalar klimalı ve temiz (yastık içlerine varıncaya kadar)kahvaltı çeşitli ,emek verilmiş ,sabah çorbasına varıncaya kadar düşünülmüş,personel ilgili Yönetimine teşekkür ediyoruz
Odamız temizdi. Görevliler çok guleryuzlu ve ilgiliydi. Kahvaltıdaki ürünlerin hepsi taze ve güzeldi. Fiyatına göre temizligi ve kahvaltısı gerçekten iyiydi.
Canakkaleden Ardahan a gelen ailem için yorumları okuyarak telefon açtım ve yer ayirttim. Sagolsunlar çok yardımcı oldular bir telefonumla ailemle en iyi şekilde ilgilendiler. Ailem çok memnun kalmış temizlik ve sabah kahvaltısı açısından tam bir fiyat/performans diyebiliriz. Tekrardan Osmancik öğretmen evi çalışanlarına ve müdürüne çok teşekkür ederim.

Osmancık Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

 

Osmancık Öğretmenevi Telefon Numarası, Osmancık Osmancık Öğretmenevi Adresi Konumu, Osmancık Öğretmenevi Oda Fiyatları, Osmancık Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın