Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Çorum Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

çorum öğretmenevi resimleri

Çorum ilinin merkez ilçesine bağlı Çorum Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Çorum Öğretmenevi Odaları; 6 suit, 6 double, 12 iki kişilik, 6 üç kişilik oda olmak üzere toplam 30 oda ve 54 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; 24 saat sıcak su, duşa kabin, saç kurutma makinesi, 82 ekran LCD Tv, uydu yayını, WiFi, telefon, mini bar   bulunmaktadır.

Çorum Öğretmenevi Genel Olarak; Yemekhane, restoran, kahvaltı salonu, öğretmenler lokali, dinlenme salonu, lobi, kafeterya, düğün nişan için salon, konferans salonu hizmetleri sunulmaktadır.

Çorum Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Çorum Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Çorum ilinin merkez ilçesine bağlı Çorum Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0364 221 75 47 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Çorum Öğretmenevi Adresi

Çorum ilinin merkez ilçesine bağlı Çorum Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bahçelievler Mahallesi, Çamlık Caddesi, No:12 Merkez – Çorum  adresinde yer almaktadır.

Çorum Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

FİYAT LİSTESİ

ÜYEKAMUSİVİL
Tek Kişilik Oda375.00 TL500.00550.00 TL
Çift Kişilik Oda500.00 TL750.00800.00 TL
Üç Kişilik Oda650.00 TL900.001000.00 TL
Suit Oda750.00 TL1000.001100.00 TL

Çorum Öğretmenevi Konumu Nerede

Çorum Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İşim gereği Türkiye geneli çalışma yapıyorum ilk defa yenilenmiş mobilyalar yeni yataklar rahat bir öğretmenevinde kalıyorum herşey düşünülmüş gönül rahatlığı ile kalınır
Otel konseptinde güzel bir işletme kahvaltı çeşitliliği gayet güzel konaklama fiyatıda çok uygun. Çarşıya yürüme mesafesinde ayrıca toplu taşıma araçlarını da kullanmak istiyenlerde hemen önünde bulunan duraklardan binebilir olması da gayet iyi.
Beş yıldız harika her şey çok temiz personel çok ilgili karayolları misafirhanesine teşekkür ederim ayrıca ilinizin çok temiz olması veöğretmen evinde misafir olarak kaldım çok temiz ve çok düzenli olduğu içinde teşekkür ederim
.Tertemizdi her yer.Oda dekorasyonu güzel, yataklar rahat.Binanın yan tarafında otopark için uygun yerler var.Kahvaltıyı da ben yeterli buldum.Kahvaltı salonu 5. katta.Manzarası çok güzel.
5 yıldızlı otel konforu ve temizliğinde devletimizin bu şekilde tesisleri olması mutluluk verici teşekkür ederiz
Bir gece kaldım. Kaldığım oda iki kişilik bir odaydı. Yerleri oldukça temiz, banyosu ve oda mobilyaları bakımlıydı. Televizyonu, mini buzdolabı gibi hizmetleri var. Önünde bir park var. Kalvaltısı çok seçenekli değil ama doyurucu ve güzel. Yemekhanesi manzaralı. Mescidine inerseniz Haziran ayının sonlarında özellikle, mescidin balkonundan ağacından dut da yiyebilirsiniz 🙂. Çalışanları ilgili, yardımsever. Fiyat olarak otellere göre uygun. Kalmak için tavsiye edilir.

Çorum Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri
çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri çorum öğretmenevi resimleri

Çorum Öğretmenevi Telefon Numarası, Çorum Öğretmenevi Adresi Konumu, Çorum Öğretmenevi Oda Fiyatları, Çorum Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın