Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Denizli ilinin merkez Pamukkale ilçesinde bulunan Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi konaklama amacıyla gelen misafirlerinin uygun fiyatlarla konaklamasına imkan sunmaktadır. Uygun fiyatlarının yanında profesyonel çalışanlar ile hizmet vermekte olup, hayranlık uyandıran bir yapıda olmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi oldukça merkezi bir konumda yer almakta olup, araç ile heryere 5-10 dakikalık mesafelerde varabilmenize imkan sunmaktadır. Oldukça güzel ve doğal bir ortamda yer alan misafirhane doğa ile iç içe bir atmosfer sunmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi etrafında yer alan restoran, kafeterya, büfe, market gibi işletmeler sayesinde ihtiyaç duyulan tüm işletmeler kampüs içerisinde yer almaktadır.

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi yenilenmiş odaları ile modern dokunuşları sunarken aynı zamanda konfor ve rahatlığı ön planda tutmaktadır. Yoğun bir ilgiye sahip olan misafirhane uygun fiyatları sebebiylede yılın her haftası yoğun bir misafir ağına sahip olmaktadır.

Pamukkale Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Pamukkale Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0258 296 37 88 —-  0258 296 37 51

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Merkez, Çamlaraltı, Hüseyin Yılmaz Cd. 65 A, 20160 Pamukkale – Denizli

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Daha önce restoranında yemek yemiştik. Bu kez de 1 gece konakladık. Gayet memnun kaldık. Fiyat/performans iyi. Oda+kahvaltı hizmet veriyor. Kahvaltısı tabak içinde hazır servis ediliyor. Öğlen ,akşam yemekleri de lezzetli. Çalışanlar ilgili , konum ve ortam temiz. Tavsiye ederim.
Çalışanları çok ilgili, iyi çocuklar, oda iyi denebilir düzeyde. Yemekleri hiç fena değil, gayet güzel, aileyle gelinebilir bir yer.
Denizli’ye gelmişken konaklama için tercih edilebilecek yerler arasında . Pamukkaleye biraz uzak aracınız varsa tercih edebilirsiniz . Fiyat performansı gayet iyi . Otopark mevcut yürüyüş alanları … kampüsün içinde ağaçların arasında yakında cafeler restoranlar yürüme mesafesinde akşamları çok canlı oluyor . İki erişkin bir çocuk konakladık . Genel olarak odalar temizdi sadece çok sıcaktı . Odalarda klima vardı o yüzden sıkıntı yaşamadık . Çalışan arkadaşlar çok iyi gerek iletişimleri gerekse çalışma performansları . Kahvaltısı doyurucuydu yemek yenen alan gayet büyük ve sakin .
Temiz ve bakımlı bir tesis. Yürüyüş parkuru, spor salonu yanıbaşında. Akşam yemeğinde ızgara ve pide çeşitleri var. Kahvaltı zengin ve doyurucu. Genç ve güleryüzlü personeliyle iyi bir hizmet sunuluyor.
Görev için kullandım 2 gece, gecelik kahvaltı dahil 200 lira kamu için, temiz oda ve banyo, doyurucu bir kahvaltı, Çamlık bulvarı ve seyir tepesine çok yakın, konumu da iyi.

Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Pamukkale Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın