Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Devrek Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Zonguldak ilinin Devrek ilçesine bağlı Devrek Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Zonguldak ilinin sevilen ilçelerinden biri olan Devrek ilçesi huzuru ve dinliği sonuna kadar hissetmenize olanak sağlamaktadır. Konaklama bölümünün yanında restoran ve kafeteryası sayesinde diğer ihtiyaçlarınızıda rahatlıkla görebilmenize imkan sağlamaktadır.  Devrek Öğretmenevi uygun fiyatlı bir konaklama hizmeti sunduğundan kaynaklı olarak her daim yoğun bir müşteri potansiyeline sahip olmaktadır.

Devrek Öğretmenevi Odaları; 8 oda ve 22 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, banyo, lavabo, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır.

Devrek Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, kafeterya, yazlık bahçe, kahvaltı alanı ve otopark hizmetleri sunulmaktadır.

Devrek Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 55 km mesafededir.

Devrek Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Zonguldak ilinin Devrek ilçesine bağlı Devrek Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0372 556 30 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Devrek Öğretmenevi Adresi

Zonguldak ilinin Devrek ilçesine bağlı Devrek Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yeni Mahalle, Ankara Asfaltı Caddesi No:77 Devrek – Zonguldak adresinde yer almaktadır.

Devrek Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 yılı konaklama fiyatları şöyle

Devrek Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri 2024

Devrek Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Devrek Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Devrek Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Devrek Öğretmenevi Devrek Çayı karşısında kent içersinde yapı kimliği ile kendini belli eden şirin bir yer. Bahçesi, odaları, salonları özenle dizayn edilmiş,engelli dostu, hayvan dostu, sosyal tesisi, özel dinlenme salonları ile klasik öğretmenevinden öte bir durum. Bahçesinde bulunan ıhlamur ağaçlarının kokusu hem etrafı kaplarken, lezzetleri misafirlere ikram ediliyor. Mutfağından güzel kokular geliyor. Masaya geldiğinde mutfaktaki o ustalığın ne olduğunu anlıyorsunuz. Devrekteki misafir odanız, salonunuz ne derseniz deyin. 12 personel ile kaliteli hizmet nasıl üretilir görmek mümkün. Engelsiz yaşam kapsamında özel bireylerde istihdam ediliyor. Emeği geçen herkese teşekkürler.
Geçtiğimiz hafta 1 gece konakladık ve iftar yemeğine katılðik,şırin küçük bir öğretmenevi,temiz,çalışanlar samkmi,anayol üzerinde,park sıkıntısı yok
Guler yuzlu personel, temiz , lezzeti harika yemekler , sakin huzurlu bir bahcesi var.. Yoldan gelirken ugradik sehriye corbasi ve kofte pilav istedik yaninda patates kizartamasi da vardi.. yani demek istedigim porsiyonlar cok boldu Biber ve domates köz ilede suslenmis kocaman bir porsiyon geldi..ortaya ikramlik mezeleride vardi Ailecek gidilecebilecek bir yer kesinklle.. Wcler tertemiz ve mis gibi parfum kokuyor😊 Devrekten geciyorsaniz mutlaka ugrayin deriz Fiyatlarida makul Birdaha nasip olursa kesinlikle ugrayacagimiz biryer 😊
Çalışanlar çok iyi, nazik, saygılı ve ilgili. Ortam yeterli büyüklükte ve oldukça kaliteli olduğunu hissettiriyor. Yoldan geçerken mola vermek için tercih ettik ve çok memnun kaldık, tavsiye ederim.
Öğretmen evi çalışanlarına çok teşekkür ederim uzun zamandır yediğim en güzel köftelerden biriydi. temiz lezettli yemekler ve güler yüzleriyle çok memnun kaldım💕🙏 …

Devrek Öğretmenevi Telefon Numarası, Zonguldak Devrek Öğretmenevi Adresi Konumu, Devrek Öğretmenevi Oda Fiyatları, Devrek Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın