Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Zonguldak il merkezinde yer alan Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi 2012 yılından günümüze kadar konaklama imkanı sunmaktadır. Oldukça mütevazi bir şekilde konaklama imkanı veren misafirhane kamu personelleri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi konaklama bölümü olarak 21 afet standart odası, 2 adet suit odası ve 3 adet engelli odası ile toplamda 56 kişinin konaklamasına imkan sağlamaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi merkezi konumunun yanında oldukça beğenilen doğa ve deniz manzarası ile kendisine hayran bırakmaktadır. Sık Sık kamu personelleri ve sivil vatandaşların konakladığı misafirhanede fiyatlar ile de bütçenizin dostu olmaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi sabahları sunduğu lezzetli kahvaltısı sayesinde enerji dolu bir güne başlamanıza olanak sağlamaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi aynı zamanda oda içerisinde sunulan olanaklar ile televizyon, klima, mini bar, kablosuz internet, banyo, lavabo, elbise dolabı, çalışma masası gibi teçhizatlar ile rahatlığınızı ön plana çıkarmaktadır.

Bülent Ecevit Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Bülent Ecevit Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0372 291 1818 – 03720 291 02 12 

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Üniversitesi Farabi Kampüsü (Merkez Kampüs) Yerleşkesi 67100 – İncivez / Zonguldak / Türkiye

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Odalar son derece geniş ve ferah deniz manzaralı personel güler yüzlü ve her konuda yardımcı oluyorlar. Çok memnun kaldım
Herşeyi çok güzel tavsiye ederim, deniz manzaralı odaları, açık havada kahvaltısı çok güzel…
Kamu çalışanlarına gecelik ücreti 120₺. Yeri üniversite içinde, oldukça nezih. Konumu muhteşem. Odalar kaliteli ve manzarası olağanüstü. Daha ne beklenir ki?
Üniversite ve Kamu personelinin konaklayabildiği , kampüs içerisin de sessiz sakin ve temiz bir konuk evi , personel ilgili , otopark sorunu yok. Odalar da klima ,minibar ,TV mevcut ,odalar deniz manzaralı. (Kahvaltı teras Cafe de ve Sabah erken çıkmanız gerekli ise kahvaltınızı akşamdan odanıza alın kahvaltı servisi 08:30 dan sonra başlıyor )
Fiyat oldukça makul, odalar genelde denizi görüyor. Kahvaltı fiyata göre iyi bir kahvaltı. Odaların temizliği ve personelin ilgisi güzel. Ne idüğü belirsiz özel otellerde konaklamaktansa burayı her zaman tercih ederim. Aynı zamanda tavsiye ederim. Kampüs içerisinde olduğu için de yürüyüş mesafesinde güzel bir avm’nin yanında pek çok yemek yeme mekanı var.

Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Bülent Ecevit Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın