Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * İşletme

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Zonguldak ilinin merkezinde bulunan ve deniz kenarında yer alan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi son yıllarda bir çok kamu personelleri tarafından oldukça yüksek bir beğeniye sahip olarak tercih edilmektedir. Otel fiyatlarına nazaran yüzde 90 daha uygun olan kamu misafirhaneleri, kamu personellerinin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi deniz kenarında bulunan  binası sayesinde huzur dolu ve deniz kokusunu en derin noktasında bile hissetmenize olanak sağlamaktadır.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi iş seyahatlerinizde, tatil planlarınızda veya yol üstü güzergah noktası olarak belirleyeceğiniz bir konumda dinlenerek tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Zonguldak Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Zonguldak Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Zonguldak Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0372 253 21 61 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Yayla Mahallesi Kapuz Caddesi No:25 ​67080 Tepebaşı / ZONGULDAK​ adresinde yer almaktadır.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Karadeniz kuş 🐦 bakışı muhteşem. Bakımlı ve konforlu bir misafirhanesi var. Balkonları Karadenizin hışırtısı altında. Personel ilgili ve canayakın. …
Gercekten temiz nezih bir isletme. Calisanlari cok guleryuzlu ve yardimsever. Tertemiz hem odalar hem binasi etrafi. Bunu saglayan tum yonetici ve calisanlari tebrik ederim
Misafirhanesi denize sıfır. Temiz ve düzenli. Fiyatı uygun.
Manzaralı ve temiz odaları ile gönüllerde taht kuruyor
Deniz manzaralı, geniş bahçeli, spor sahası olan bir yer.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri
Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Zonguldak Misafirhaneleri, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Zonguldak Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Zonguldak Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın