Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Zonguldak ilinin Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Zonguldak Ereğli Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumaları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Zonguldak ilinin sevilen ilçelerinden biri olan Ereğli ilçesinde yer alan Ereğli Öğretmenevi diğer Adıyla Karadeniz Ereğli Öğretmenevi olarakta bilinmektedir. Oldukça merkezi bir yerde bulunan öğretmenevi teras kafeteryasında sahil manzarası eşliğinde içeceğinizi yudumlamanıza imkan sağlamaktadır.

Ereğli Öğretmenevi her dönem yoğun bir şekilde tercih edilmekte olduğundan kaynaklı rezervasyon yapılarak gidilmesi önerilmektedir.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Odaları; 39 oda ve 95 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kablosuz internet, klima, kesintisiz sıcak suyu, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Genel Olarak; restoran, kahvaltı salonu, kafeterya, dinleneme salonu, otopark, oyun salonu ve lokal hizmetleri sunulmaktadır.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 55 km mesafededir.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Zonguldak ilinin Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Zonguldak Ereğli Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0372 322 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Adresi

Zonguldak ilinin Zonguldak Ereğli ilçesine bağlı Zonguldak Ereğli Öğretmenevi içerisinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Müftü Mahallesi, Süheyla Erel Sokak, Ay City İş Merkezi Sitesi No:2 Ereğli – Zonguldak adresinde yer almaktadır.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

KDZ. EREĞLİ ÖĞRETMENEVİ KONAKLAMA FİYATLARI
2024 YILI 1 HAZİRAN – 31 ARALIK FİYAT LİSTESİ
TEK KİŞİLİK ODA Öğretmen: 550.00 TL Kamu: 800.00 TL Sivil: 900.00 TL
2 TEK YATAKLI ODA Öğretmen:500.00 TL Kamu: 700.00 TL Sivil: 800.00 TL
3 TEK YATAKLI ODA Öğretmen:450.00 TL Kamu: 600.00 TLSivil: 700.00 TL
4 TEK YATAKLI ODA Öğretmen:450.00 TL Kamu: 600.00 TL Sivil: 700.00 TL

Zonguldak Ereğli Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Not: Resimlerin Üzerine tıklayarak Fotoğrafları Büyütebilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Konumu Nerede

Not: Harita üzerinden konum işaretlenmiştir. Aracınız ile rota oluşturarak varabilirsiniz.

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Not: Yorumlar kullanıcıların google.com veya foursquare.com üzerinden yaptığı yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Batı Karadeniz seyahatinde ilk konakladığımız yerdi. Odalar çok temiz ve kullanım olarak çok rahattı .Resepsiyondaki görevli arkadaş çok yardımcı oldu. Öğretmenevi aynı zamanda çok merkezi konumda her yere çok yakın.
Odalar temiz uygun fiyat sabah kahvaltısı deniz manzaralı süper bir taras hava almak için çıkın lütfen
Kesinlikle standartların üstünde bir öğretmenevi. Manzarası mükemmel. Gayet temiz ve güzel bir konaklama yeri.
Merhaba öğretmen evi ereğli de bulunan çoğu otellerden daha güzel temiz bakımlı ve ferah ereğliye giderseniz kesinlikle burada kalmanızı tavsiye ederim çok konfor olmasada en azından hijyen açısından rahat edebileceğiniz bir yer manzarası süper. Kahvaltı iyi oda fiyatları makul.
Çok Güzel ve temiz bir yerdi aile olarak kaldık ve çok memnun kaldık kahvaltı ve yemekleri lezzetliydi ve çok uygundu yolum ne zaman düşerse geleceğim yer yine öğretmen evi olacaktır

Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Telefon Numarası, Zonguldak Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Adresi Konumu, Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Oda Fiyatları, Zonguldak Ereğli Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın