Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.

Diyarbakır ilinin Bağlar Merkez ilçesinde faaliyet gösteren Meteoroloji 15. Bölge Müdürlüğüne bağlı Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi kamu ve sivil vatanların konaklamalarına olanak sağlayan bir misafirhane olmaktadır.

Diyarbakır ilinin tam merkezinde yer alan bir misafirhane olmanın yanında oldukça güzel ve yeterli derecede donatılmış odaları ilede uygun fiyatlı konaklama imkanı sunmaktadır.

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için  0412 235 41 48 veya 0412 234 32 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Meteoroloji MGM Misafirhanesi Adresi

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -Türkiye Cumhuriyeti Meteoroloji Genel Müdürlüğü Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Körhat Mahallesi 62. Sokak NO:2 Bağlar – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi 2022 yılı fiyat listesi paylaşılmamıştır. 

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Konumu Nerede

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Yorumları

gayet yeterli idi, ben memnun kaldım,
sadece bir gece konakladım her anlamıyla çok güzeldi
hem diyarbakır hem misafirhane bir harika

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Konaklama Fiyatları Adresi Telefonu -

Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Fiyatları, Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Adresi, Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi Telefonu, Diyarbakır Meteoroloji Misafirhanesi MGM Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.