Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Diyarbakır ilinin merkez ilçelerinden biri olan Yenişehir ilçesinde bulunan Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi. Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için otel konforunda hazırlanmış mükemmel misafirhanelerden biri olmaktadır.

Yeni odaları, içerisinin mükemmel şekilde dizayn edilmesi, lavabosu, banyosu, kliması, televizyonu, buzdolabı ile ihtiyaçlarınıza çözüm sunmak için tüm hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Diyarbakır Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Diyarbakır Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0412 228 80 50 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Adresi

Diyarbakır Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Diyarbakır Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yenişehir Mahallesi, Büyük Alp Caddesi, No:9 Yenişehir – Diyarbakır adresinde yer almaktadır.

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Kamu çalışanlarının kişi başı 90 liraya kalabildiği temizliği, rahatı konforu ile birçok oteli geride bırakacak bir misafirhane. Odalar tertemiz. Yastık ve yatak kılıfları mis gibi kokuyor. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretli bir şekilde mevcut. Kahvaltısı standart kahvaltı tabağı. Fakat akşam yemeği mükemmel denecek derecede. Karışık kebap ve karışık pidesini tavsiye ederim. Fiyatlar çok makul. Tesis içerisinde kuaför de mevcut. Personeller çok ilgili ve içten. Emeği geçen tüm karayolları personellerine teşekkür ederim..
Müthiş. Konumu çok güzel, odalar temiz ve personel yardımsever. Kahvaltısı güzel, fiyatı uygun tavsiye ederim.
Harika bir ortam otopark , yemekler, hizmet, güler yüzlü personel ile karşılandık müthiş
Valiliğin karşısında odalar çok temiz personel güler yüzlü sabah kahvaltısı ve akşam yemeği var ücreti ayrı veriliyor çocuklarla oynayınca Park alanı var çay bahçesi ortam çok güzel sakin sessiz huzurlu bir yer
Bakımlı ve temiz bir yer. Gönül rahatlığıyla kalınabilir. Kamu görevlisine 90 TL. Ancak yer bulmak biraz zor.
Temizlik sabah kahvalti ve cazip fiyat gerçekten çok başarılı bir yer tüm karayollarına teşekkür ediyorum

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi

Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Diyarbakır Misafirhaneleri, Diyarbakır Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Diyarbakır Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir