Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Elazığ Sivrice’de bulunan Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi mükemmel bir haftasonu planınıza olanak sağlamaktadır. Sivrice Dsi Kampı Haftasonunda Hazar Gölünün mükemmel tabiatsan güzelliği, Misafirhanenin mükemmel konumu ve hizmet anlayışı ile en güzel sahilleri andıran plajı ve kumları ile güzel bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Elazığ Sivrice Dsi Misafirhanesi hem bir kamp merkezi hemde bir misafirhane olmaktadır. Girişte çok uygun fiyatlar ile giriş yapmanıza olanak sağlamaktadır. İçerisinde mükemmel anlayışla hizmet veren personelleri ile güzel bir vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Diyarbakır yolunun üzerinde 30.km’de yer alan bu misafirhanede konaklamadanda sadece tesisin olanaklarını girişte çok cüzi bir ücret ile kullanabilirsiniz.

Elazığ Sivrice Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Elazığ Sivrice Hazar Dsi Kampında konaklamak isteyenler için, fiyat bilgisi sormak, rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için 0424 425 11 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hazar Kampı Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 9. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Elazığ Sivrice Hazar Dsi Kampında konaklamak isteyenler için, adres ve konum bilgisi olarak Diyarbakır Yolu 30.km Sivrice/Elazığ adresinde yer almaktadır. 

Ortalama Elazığ Sivrice Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli veya Emeklisi Olanlar)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)510 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)408 TL
Suit Oda (1 Kişilik)459 TL
Suit Oda (2 Kişilik)510 TL
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)204 TL
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)173 TL
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)153 TL

Dsi Misafirhanesi Sivil Vatandaş Konaklama Tarifesi

2024 Dsi Misafirhanesi Kamu Personeli Konaklama Fiyatları (Kamu - Kurum Personeli Dışında Olanlar Sivil Vatandaş)
Konaklama TürüFiyatlandırma
Tek Kişilik Oda (1 Kişilik)765 TL
Duble Yataklı Oda (2 Kişilik)
Suit Oda (1 Kişilik)
Suit Oda (2 Kişilik)
2 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
3 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)
4 Kişilik Oda (Yatak Ücreti)

Sivrice Kampı Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi MisafirhanesiElazığ Sivrice Dsi Kampı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Sivrice Kampı Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Sivrice Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Günü birlik gidilip suya girilebilir, akşam yemeği yenebilir, fiyatı uygun. Bakımlı güzel bir yer. Elazığın en güzel kampı diyebilirim.
Yaz aylarında mavi rengiyle Hazar Gölü görülmeye değer güzellikte. Yaz aylarının sıcağında serinlemek ve yüzmek için ideal.
Ekonomik, temiz ve düzenli bir tesis, ailenizle zaman geçirebileceğiniZ bir yer, hafta sonu kalabalık biraz.
Ailece güzel ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz çok güzel bir yer. Korunmalı ve yaşatılmalı.

Elazığ Sivrice Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi

Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi

Elazığ Sivrice Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası, Sivrice Dsi Kampı İletişim, Dsi Hazar Gölü Sosyal Tesisleri Adresi, Hazar Kampı Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Sivrice Dsi Kampı,

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Elazığ Sivrice Dsi Hazar Kampı Dinlenme Tesisi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

 1. Suyu çok kötü kampın çok kirliydi o kadar yol gittik havuzu tercih etmek zorunda kaldık ama orası da aşırı kalabalık olunca çıktık şezlong çok az ama iki katı insan alındı . 👎👎 Hiç memnun kalmadık

  Yanıtla

Yorum yapın