Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Elazığ ilinin Merkez ilçesine bağlı Elazığ Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Elazığ Öğretmenevi Odaları; 2’si suit olmak üzere 29 oda ve 69 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, elbise dolabı, klima, merkezi ısıtma sistemi, banyo, lavabo, kablosuz internet  bulunmaktadır.

Elazığ Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane, restoran, sabahları açık büfe kahvaltı, Televizyon izleme alanı, dinlenme salonu, oturma salonu, okuma salonu, düğün salonu, organizasyon salonu, erkek berberi, kafeterya, yazlık çay bahçesi, öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Elazığ Öğretmenevi Ulaşım Olarak; şehirler arası otobüs terminaline 5 km,/ havaalanına 15 km uzaklıkta olup şehir merkezinde hizmet vermektedir.

Elazığ Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Elazığ ilinin Merkez ilçesine bağlı Elazığ Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0424 233 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Öğretmenevi Adresi

Elazığ öğretmenevi Fiyatları Adresi TelefonuElazığ ilinin Merkez ilçesine bağlı Elazığ Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Nail Bey Mahallesi, Gazi Caddesi, No:55 Merkez – Elazığ adresinde yer almaktadır.

Elazığ Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Not: Öğretmenevine Ait 2023 yılı Oda Fiyatları paylaşılmamıştır. Lütfen Kurum iletişim numarasından arayarak fiyat bilgisi sorunuz.

Elazığ Öğretmenevi 2021 yılı fiyatları

Ana Bina Çift Kişilik/Double Oda: Kamu: 100 TL. Sivil: 150 TL.

Ek Bina Çift Kişilik/Double Oda: Kamu: 100 TL. Sivil: 150 TL.

Ek Bina Suit Oda: Kamu: 120 TL. Sivil: 180 TL.

Ek Bina Ultra Suit Oda: Kamu: 140 TL. Sivil: 210 TL.

Elazığ Öğretmenevi Konumu Nerede

Elazığ Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Tarihi bir yer, merkezi bir konumda. Açık alan oturma yeri mevcut. Temiz ferah bir yer. Arkadaşlarlala birlikte gidilecek yerler arasında
Bir çok öğretmen evinde kaldım ama burası gibi temiz bir yere denk gelmedim herşeyi temiz ve güzeldi çalışanlarda ilgili ve güler yüzlü kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarihi çok eskiye bir binadır 1937 yılında Atatürk’ün konakladığı Elazığ’daki tek bina dış tarafından baktığımızda Atatürk’ün kaldığı odayı hala korunan tahta çerçeve lerinden anlarsınız
Nostaljik görünümlü , samimi yönetim . 5 yıldız ; resepsiyonda görevli , Genç Osman ve Nihat beyefendilere.
Gerçekten Güleryüz ve misafirperverlik için teşekkürler. Uygun ve rahatlık için ideal.
Çok güzel mekan , iyi ve faydalı bir yer , çevresi temiz ve bakımlı , içerisi de gayet iyi , çalışanlar sempatik , her şey güzel bence , gelinmesi gerekilen yerlerden bir tanesi olamaması için bir sebep yok tabii ki benim fikrim. Herkesin gelip deneyimlemesi faydasına olur. Gayet güzel ve nezihtir. Ben çok sevdim. Uzaktan ve yakindan görülmeli bakılmalıdır.

Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Elazığ Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Öğretmenevi Telefon Numarası, Elazığ Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Elazığ Öğretmenevi Oda Fiyatları, Elazığ Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın