Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi * Orman İşletme

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Elazığ ilinin merkezinde bulunan ve oldukça Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adı Elazığ Orman İşletme Misafirhanesi olarak hizmet sunmaktadır.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi şehrin merkezinde yer alan bir işletme olması sebebiyle oldukça yoğun bir şekilde kamu personelleri tarafından tercih edilmektedir.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi etrafında yeşillik bulunan bir işletme olmakla birlikte, yaz aylarında insanların dinlenmek serinlemek için tercih etmektedir.

Tarım ve Orman Bakanlığı bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Orman İşletme Misafirhanesi Numarası, Elazığ Orman Bakanlığı Misafirhanesi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Elazığ Orman İşletme Misafirhanesi Telefonu 0424 241 11 13 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Adresi Üniversite Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:123 ELAZIĞ​ adresinde yer almaktadır.

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Konumu Nerede

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Yorumları

Misafirhane görevlisi Mehmet Dedelen Bey’in iyi niyeti güler yüzü ve misafirperverliği için teşekkür ederiz. İkinci kalışımız.Konum olarak güzel şehrin merkezinde Kültürpark’ın hemen yanında.Memnun kaldık.
Biz ailecek misafirhanesinde kaldık.Sosyal tesis olarak da geçiyor.Sehrin göbeğinde asırlık çınarlar ile çevrili bir mekân, Kültür Parka da çok yakın.Oyle otel kıvamında bişi beklemeyin. Gece başınızı sokacak uygun bir yer arıyorsanız birebir.Klimasi, buzdolabı,TVsi bir çok kamu misafirhanesine göre lüks kalır.Odalar ve banyolar eski mantık.Ama resepsiyondaki emektar beyefendi Mehmet Amcayla mutlaka tatlı bir sohbet etmelisiniz.Naif ilgili ve bilgili bir bey.İhtiyaciniza hızlı dönüş yapıyor.
Güler yüzlü personel çoğu kurumda görmek istediğimiz davranış şekli
Zaten yorumlar harika bende Bölge müdürlüğünde 10 yıl görev yaptığımdan Misafirhane Görevlisi Mehmet abinin ilgisi güleryüzlülüğü herşeye değer.
Misafirhanesi tertemiz ve kamu personeli icin fiyatları gayet uygun. Personel hoşsohbet ve yardımsever. Binanın olduğu yerde yeşillik içinde sakin bir yer

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi

Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Fiyatları, Elazığ Misafirhaneleri, Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Telefonu, Elazığ Orman İşletme Misafirhanesi Ücretleri, Elazığ Tarım ve Orman Bakanlığı Misafirhanesi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın