Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Giresun Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Giresun ilinin Merkez ilçesine bağlı Giresun Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Giresun Öğretmenevi Odaları; 1 adet tek kişilik. 5 adet double, 1 tane çift kişilik 9 tane üç kişilik ve 2 tanesi 5 kişilik olmak üzere toplamda 18 oda ve 53 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, kesintisiz sıcak suyu, banyo, lavabo, kablosuz internet bulunmaktadır.

Giresun Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhane hizmeti, restoran, öğretmenler lokali, lobi, dinlenme salonu, çay bahçesi, düğün nişan için organizasyon alanı, kütüphane hizmetleri sunulmaktadır.

Giresun Öğretmenevi Ulaşım Olarak; il merkezinde yer almaktadır.

Giresun Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Merkez ilçesine bağlı Giresun Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 216 22 16 Cep:0530 978 35 96 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Giresun Öğretmenevi Adresi

Giresun ilinin Merkez ilçesine bağlı Giresun Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Çınarlar Mh. Fevzipaşa Cd. No 41 Merkez – Giresun adresinde yer almaktadır.

Giresun Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Giresun Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Giresun Öğretmenevi Konumu Nerede

Giresun Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Danışmada olanlar çok yardımcı oluyor. Buda klasik Karadeniz insanın konuk ve yardım severligini hissediyorsunuz. Kış günü hem Temiz hem sıcak sakin bir yerdi. Sabah kahvaltısıda sade ve tatmin ediciydi. Ogretmenler evinin önünde Giresun da gezilecek mekanların resimlenmis olması çok iyi düşünülmüş. Burada da paylaşıyorum Memnun kaldım.
Misafir olarak temiz,hijyen ve fiyatı açısından da güzel bir yer. Sabah kahvaltısı da gayet iyi herhangi bir otel değil bura tercih edilebilir önceliği vardır. Fiyatı da uygun
Güzel ve ferah bir mekan yatakları rahat odalar sessiz fiyat makul otelllerden daha iyi sabah kahvalti imkanida var kalınabilir bence
Konumu bence eski şehrin ortasında olması ve ulaşılabilirlik açısından ideal. Giresun Kalesi’nin hemen altında polis merkezinin ve marketlerin yakında bulunuyor. Hijyenik şartların sağlanıyor olması hoşuma gitti. Mütevazı olarak adlandırabileceğim bir konaklama sağlıyor size. Eski bir bina, yenilenmiş ve bence çok değerli.Odalar tek kişilik, çift kişilik paylaşımlı ve aile odaları olarak ayrılıyor. Fiyatlar çok makul. Çalışan kişiler ise çok yardı sever. Ben çok huzurlu bir gece geçirdim
Çok memnun kaldım. Son derece temizdi. Güler yüzlü resepsiyonla karşılaşıyorsunuz. Ayrıca yeni yapılan mescidi küçük olmasına rağmen huzur verici. 5 yıldızın çok daha fazlasını hak ediyor. Çayın aşırı sıcak olması hariç :)) kahvaltı oldukça ideal. Yine kalmak isterdim . Kış olmasına rağmen İçeride tişört ile gezebilirsiniz çünkü beklediğimden daha sıcaktı odalar. Binanın Karşısında ise kiliseden dönme çocuk kütüphaneside ziyaret edilebilir.
Tertemiz, sevimli bir öğretmen evi. Evet eski fakat gayet kullanışlı ve temiz. Üstelik çok güzel bir bahçesi var. Kesinlikle tavsiye ederim. Kurum çalışanı öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ederim.

Giresun Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri

Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri Giresun Öğretmenevi fiyatları resimleri

Giresun Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Merkez Öğretmenevi Adresi Konumu, Giresun Öğretmenevi Oda Fiyatları, Giresun Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Giresun Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın