Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Giresun Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Giresun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Giresun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Giresun Maliye Misafirhanesi hakkında, Giresun Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Giresun ili Merkezde konaklama için sunulan güzel bir misafirhane olan ve toplamda 10 oda 20 yatak kapasitesi ile çözüm sunulmaktadır. Konaklama ihtiyaçlarınız için çözüm sunmanın yanında güzel ve etkili bir misafirhane olmaktadır.

Uygun fiyatları bir konaklama olması sebebiyle ve herkes tarafından ulaşılabilmesi sebebiyle tercih edilmektedir.

Maliye Bakanlığına bağlı misafirhane olan Giresun Maliye Misafirhanesi konaklamak oldukça güzel bir ayrıcalık olarak sunulmaktadır.

Giresun Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Giresun Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0454 216 08 83 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Giresun Maliye Misafirhanesi Adresi

Giresun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Giresun Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Nizamiye Mahallesi, Orhan Yılmaz Caddesi No:54 Merkez – Giresun adresinde yer almaktadır.

Giresun Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriGiresun Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Giresun Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Giresun Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Giresun Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok güzel bir misafirhane hemde tam merkezi yerde, ana cadde üzeri
bir kaç gece kaldık güzeldi, konaklamak güzel çözüm sunuyorlar.

Giresun Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Giresun Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Giresun Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Giresun Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Giresun Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir