Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Alucra Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Alucra Öğretmenevi Resimleri

Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı Alucra Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Alucra Öğretmenevi Odaları; 11 oda ve 23 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; gardırop, şifonyer, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, kaloriferli ısıtma sistemi, televizyon, wi-fi bulunmaktadır.

Alucra Öğretmenevi Genel Olarak; oturma alanı, kahvaltı salonu, çamaşırhane. kütüphane ve öğretmenler lokali hizmetleri sunulmaktadır.

Alucra Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 140 km mesafededir.

Alucra Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı Alucra Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0454 751 35 92 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Alucra Öğretmenevi Adresi

Giresun ilinin Alucra ilçesine bağlı Alucra Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Yunus Emre Mah. Hoca Ahmed Yesevi Caddesi No15/C . Alucra  – Giresun adresinde yer almaktadır.

Alucra Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

ALUCRA FİLİZ BULUTÇU ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ

2023 YILI KONAKLAMA ÜNİTELERİ FİYAT ÇİZELGESİ

Oda TürüÖĞRETMEN/KAMU SİVİL
İki Kişilik Oda Ücreti (Paylaşımlı/ Kişi Başına)140,00 TL180,00 TL200,00 TL 
İki Kişilik Oda Ücreti (Paylaşımsız/Tek Kişi)250,00 TL270,00 TL350,00 TL
Suit 01/02 Oda Ücreti (Paylaşımlı/Kişi Başına)180,00 TL220,00 TL250,00 TL

 

Suit 01/02 Oda Ücreti

(Paylaşımsız/Tek Kişi)

270,00 TL320,00 TL400,00 TL

Alucra Öğretmenevi Konumu Nerede

Alucra Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Öğretmenevi deprem sonra boşaltılmış. İmam Hatip Yurduna taşınmış. Oda gayet geniş ve yeterli. Çalışan arkadaşlar yardımcı oldular. Teşekkürler. Kahvaltı yok.
3 kisilik ailemle Kaldığımız odada 1 adet çift yatak ile 4 adet tekli yatak , 1 adet çekyat, buzdolabı tv gardrop un olduğu insanin içini ferahlatıcı bir ortam vardı. Şehrin tam merkezinde otoparkı gayet geniş olan nezih bir yer.Resepsiyon bölümünde görevli olan bayan ve erkek personellere de yaklaşımlarından ötürü ve Müdür yardımımıza da çözüm odaklı bakış açısından dolayı teşekkür ederiz.
Eşdeğer ilçeler açısından konaklanabilecek en güzel öğretmenlerinden birisi. Çalışanların samimiyeti ve ilgisi on numara. Sürekli olarak sıcak su hizmeti. WiFi, bilardo ve oyun salonu hizmetleri ile size güzel imkanlar sunulmakta. Suit odalarında kalırsanız 5 yıldızlı otellerde kalmış hissedebilirsiniz. Karavanımla gitmiştim otopark alanı gayet güzel. Balkon cafesi de mevcut. Ayrıca fiyatları çok uygun.Gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.
Son derece temiz ve nezih bir yer. Ayrıca yönetimde bulunan Fatih bey de bir o kadar yardımsever, misafirperver ve kültürlü biri.

Alucra Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri
Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri Alucra Öğretmenevi Resimleri

 

Alucra Öğretmenevi Telefon Numarası, Giresun Alucra Öğretmenevi Adresi Konumu, Alucra Öğretmenevi Oda Fiyatları, Alucra Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın