Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Hatay Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Hatay Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Hatay DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Hatay ilinin Antakya ilçesinde yer alan Hatay Havalimanı Misafirhanesi, Hatay şehrinin en güzel bölgelerinden birinde faaliyet göstermektedir. Hem mimarisi olarak hemde yol güzergahları arasında yerinde olarak oldukça deneyimli ve etkili bir misafirhane olmaktadır.

Hatay Dhmi Misafirhanesi uygun fiyatıyla kamu personellerinin ve sivil vatandaşların konaklayabileceği bir misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatının yanında temizlik ve hijyen açısındanda etkili bir havalimanı misafirhanesi olmaktadır.

Hatay Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Hatay Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0326 235 13 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Hatay Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Hatay Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Paşaköy Mahallesi, Havalimanı Caddesi Antakya – Hatay adresinde yer almaktadır.

Hatay Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiHatay Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün110 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası80 TL
Kamu Konaklama fiyatı110 TL
Sivil Konaklama Fiyatı165 TL

Hatay Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Hatay Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Hatay için yeterli diyebileceğimiz büyüklükte. Genellikle herhangi bir problem yaşamadığım bir havalimanı
Küçük bir havalimanı. Çalışanlar inanilmaz güleryüzlü ve yardımsever. Uçağa binebilmek için havalimanından uçağa yürüyorsunuz. Bekleme salonu kapasiteyi kaldıracak şekilde, yeterli koltuk sayısı mevcut. WC’ler temiz. Güvenlik geçişi hızlı
Modern mimarisi ile gerçekten çok güzel bir havalimani. Hatay için yeterli büyüklüğe de sahip.
Çok iyi bir yer cafe ve market var fiyatları da o kadar pahalı değil
Hatay a gittim gezdim herkesin Hatay.ı birkere görmesini tavsiye ediyorum eğer aracınız varsa bir başka güzel

Hatay Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Hatay Havalimanı Misafirhanesi

Hatay Havalimanı Misafirhanesi Hatay Havalimanı Misafirhanesi Hatay Havalimanı Misafirhanesi Hatay Havalimanı Misafirhanesi Hatay Havalimanı Misafirhanesi Hatay Havalimanı Misafirhanesi

Hatay Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Hatay Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Hatay Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Hatay Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Hatay Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın