Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Mersin ilinin merkez ilçelerinden biri olan Akdeniz ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları Genel Müdürlüğü, Karayolları 5. Bölge Müdürlüğüne bağlı, Mersin Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenler için detaylara yer verdik.

Karayolları misafirhaneleri diğer misafirhanelerden oldukça fazla derecede daha değerli misafirhane olmaktadır. Uygun fiyatın yer aldığı Karayolları Misafirhanesi hem merkezi konumu sayesinde hemde bütçe dostu fiyatları ile akıllarda yer edinmektedir.

Mersin Karayolları Misafirhanesi bulunduğu konum itibari ile oldukça fazlaca tercih edilen misafirhanelerin başında yer almaktadır. Mersinde gezilecek onlarca yerleri gezebilmenize olanak sağlayan merkezi konumu bulunmaz niteliktedir.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Mersin Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Mersin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mersin Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Mersin Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0324 241 30 00 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Mersin Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Osmaniye Mahallesi, Akbelen Bulvarı No:2 Toroslar – Mersin adresinde yer almaktadır.

Mersin Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Mersin Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Mersin Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Tertemiz odaları ve mükemmel tesisi ile 1 numara
Gayet güzel ve temiz bir misafirhane. Personeli güler yüzlü.
Tertemiz yeşillikler içinde muhteşem.
Harika bir yer şehir merkezinde ama sakin bir yer
Yemek yok onun dışında buzdolabı kliması, duble ve tek yatak banyo süper.kantini var

Mersin Karayolları Misafirhanesi

Mersin Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Mersin Misafirhaneleri, Mersin Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Mersin Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir