Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kayseri Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kayseri ilinin merkez ilçesi Melikgazi ilçesinde yer alan ve Erciyes Üniversitesi bünyesinde hizmet veren Kayseri Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyacına çözüm sunan bir konukevi olmaktadır.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçlarınız için Fakülte içerisinde bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Avukat Ahmet Ulucan Konukevi olarak bilinmektedir.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi konaklama ihtiyaçları için 2 kişilik 3 kişilik ve tek kişilik odaları ile konaklama hizmeti sunarken aynı zamanda profesyonel hizmet anlayışı sayesinde kendisine hayran bırakmaktadır.

Kayseri Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi üniversite içerisinde hoş bir ortamda sessiz bir şekilde konaklamanıza olanak sağlamaktadır. Şehrin içinde ama doğa ile iç içe bir yapıda olması sebebiyle yoğun bir ilgiye sahip olmaktadır.

Erciyes Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Erciyes Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu :  0352 207 66 66 /17050 —–  0352 437 9210

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Köşk Mah. Fuat Sezgin Caddesi 38030 Melikgazi/KAYSERİ   

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri FotoğraflarıErciyes Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Öncelikle Veysel Bey e samimiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. Oda, tesis, temizlik sorunsuz. Çok memnun kaldık. Kampüsün içinde tertemiz bir yer. Gönül rahatlığıyla konaklanabilir.
Odalar temiz ferah çalışan kişiler çok ilgili ve güler yüzlü fiyat performans açısından gönül rahatlığıyla kalınabilecek bir yer
Görevlilerin ilgisi, sessizlik, temizlik klima, sıcak su kahvaltı. Her şeyiyle fiyat performans seviyesi çok iyi.
Lokasyon güzel, odaları temiz, kaliteli. Sakin ve orman içinde güzel bir işletme
Konaklama icin temiz ve nezih bir ortam,ozellikle bu fiyata bu kalite harika.Personeli güleryüzlü ve çok ilgililer. Güzel bir yer tavsiye edilir,sadece aksam yemegi olmamasi eksiklik. Navigasyonla yeri bulmak isterseniz önce ana kapıdan giriş yapın sonra navigasyonu kurun derim aksi halde olmayan bir yerden sizi kampüse sokmaya calisiyor.Yöneticilere ve çalışanlara tekrar teşekkürler..

Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Erciyes Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın