Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Kars Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Kars Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Kars Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 24. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kars Dsi Misafirhanesi hem uygun fiyatlı konaklamak hemde 5 yıldızlı otel konforunda hizmet almak için tasarlanmış mükemmel güzellikte ve profesyonel ekibi ile hizmet veren bir misafirhane olmaktadır.

Birbirinden güzel odalarının yanında oda içerisinde televizyon, buzdolabı, şifoniyer, elbise dolabı, kablosuz internet, banyo ve lavabo ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek güzellikte bir misafirhanedir.

Kars Dsi Misafirhane konaklamak için güzel bir yer olduğu kadar birbirinden leziz yemeklerede ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça lezzetli yemekleri ile hem karnınızı hemde gözlerinizi doyurmayı amaçalamaktadır.

Kars Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Ani Katedrali
  • Kars Fethiye Camii
  • Kars Kalesi
  • Havariler Müzesi
  • Kafkas Cephesi Harp Tarihi Müzesi

Kars Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 24. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kars Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0474 223 57 20 veya 0474 212 58 04 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Kars Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 24. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Kars Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için;  adres ve konum olarak Örnek Mahallesi, Gaffar Okan Bulvarı No:31 Merkez/Kars adresinde yer almaktadır.

Kars Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Kars Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriKars Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kars Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kars Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kars Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Odalar çok iyi, sıcak ve temiz. Kahvaltının geliştirilmesi şart. Ek kahvaltıya 20 lira vermektense, şehir merkezinde 40 liraya kallavi bir kahvaltı yapabilirsiniz.
Boş yer bulursanız kesinlikle tercih edin. Gayet güzel otel kalitesinde bir yer ve gayet uygun. Kars ‘a giderken konaklamak için aramanızın en başında bulunsun.
5 yıldız konforunda sıcaklık şortla konaklamaya müsait temiz güleryüzlü hizmet teşekkürler. Sivil müşteri kişibaşı 98tl.
Fevkalade iyi işletilen, düzgün bir müessese. Bir kez yemek için uğramak fırsatı bulmuştum. Son derece temiz ve hijyenik koşullar görmenin mutluluğunu yaşadım.
Çok güzel bir misafirhane, Odaları çok temiz ve yeni. Otel konforunda bir misafirhane, çalışanlar çok ilgili ve misafirperverler. Hafta sonu akşam yemekleri var ve ızgaralari başarılı, sabah kahvaltısı da yeterli. Çok memnun kaldım.
Çok güzel bir misafirhane, çalışanların mutluluğu yüzlerinden okunuyor. Modern, temiz ve Kars’a yakışır bir tesis… Kahvaltısı biraz zayıf ama doyurucu. Umarım hep böyle devam eder…
Çok güzel temiz bir yer. Kahvaltı ve yemek çok güzel. Sıcak su var 24 saat. Tavsiye ederim. Personel güler yüzlü ve yardımsever

Kars Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Kars Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim, Sosyal Tesisleri Adresi, Kars Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları, Kars Merkez Dsi Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir