Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Kars ilinin il merkezinde bulunan Kars Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi konaklama olarak yoğun bir konaklama popülerliğine sahip bir misafirhane olmaktadır. Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi kampüs içerisinde yer almakta olup, kendine has güzellikleri ile ilgi ve alakanın en üst düzeyde yer aldığı bir konaklama olmaktadır.

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi konaklama olarak 32 oda ve 64 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 220 kişilik restoranı, 200 kişilik lokali, 90 kişilik konferans salonu ile tüm ihtiyaçlara çözüm sunmaktadır.

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi konum olarak muhteşem bir atmosferde yer almakta olup, huzur dolu bir konumda yer almaktadır. Penceresinde güzel bir doğa manzarasına ev sahipliği yapmakta olup, uygun kahvaltısı sayesinde bütçe dostu bir hal almaktadır.

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi konaklama olarak şehrin biraz dışında yer almaktadır. Ortalama araç ile 10 dakikalık bir mesafede yer almaktadır. Ama doğanın ferahlığı sayesinde odanızda dinlenmek için sabırsızlanmanıza olanak sağlamaktadır.

Kafkas Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Kafkas Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0474 242 68 35

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Paşaçayırı Mah.  Kafkas Üniversitesi Kampüsü/ Kars  

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Karşılama görevlileri sizi güler yüzle karşılıyor ve çok ilgililer özellikle karşılamada görevli Ferhat Bey ve Tolga Beye ilgi ve alakaları için çok teşekkür ediyoruz. Bir gün konakladık odaları temiz ve güzel.Sadece kahvaltısı orta seviyedeydi.
Son derece sıcak ilgiyle karşılaştım tüm personele çok tşk ediyorum ilgi alaka için
personel son derece iyi niyetli ve ilgili. Genel olarak memnun kaldık diyebiliriz. Şehre uzak olması dezavantajı ancak personelin ilgi ve alakası tüm negatif yönlerine baskın geliyor
İhtiyaçlarını karşılayabilecek yeterlilikte. Şehrin dışında sessiz sakin manzaralı bir yer. odalar rahat ve konforlu.
Oldukça güzel bir mimarisi var. Personel güler yüzlü ve ilgili, kahvaltı yeterli fakat çok gezen birisi olarak konakladığım yerlerde kahvaltıda yöresel lezzetlerinde menüde olması beklentisi içindeyim

Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

“Kafkas Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu” üzerine bir yorum

Yorum yapın