Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Anamur Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Anamur Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
5/5 - (7 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Anamur Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Anamur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Anamur Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mersin ilinin Anamur ilçesinde yer alan ve 51. Şube Şefliğine bağlı Anamur Bakımevi Misafirhanesi deneyimli personellerinin yanında oldukça güzel ve ilgi odaklı bir yaklaşıma sahip bir misafirhane olmaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyeler için yol güzergahında yer alan güzle bir misafirhane olmaktadır. Anamur Karayolları Misafirhanesi birbirinden değerli personellere ev sahipliği yapmakla birlikte Anamur ilçesinde Mamure Kalesi, Anemurium Antik Kenti, Köşekbükü Mağarası, Alaköprü ve Eyüp Sultan Camisi gezilecek güzel yerler arasında yer almaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Anamur Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0324 814 11 32 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Adresi

Anamur Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Anamur Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bahçe Mahallesi, Bankalar Caddesi Üzeri Anamur – Mersin adresinde yer almaktadır.

Anamur Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Anamur Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ayşegül hanıma ilgisi için çok teşekkür ederiz kültürlü ve güzel insanlar fiyatları ve hizmetleri makul daha da iyi olur inşallah
2 gün konaklama şansım oldu konumu güzel.
Güleryüz hizmet hepsi bir arada

Anamur Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Anamur Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Anamur Misafirhaneleri, Anamur Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Anamur Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir