Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Silifke Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Silifke Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
5/5 - (1 vote)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Silifke Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Silifke Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Silifke Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Mersin ilinin Silifke ilçesinde yer alan ve Karayolları 51. Şube Şefliği bünyesinde hizmet veren Silifke Karayolları Misafirhanesi oldukça beğenilken ve tercih edilen misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Silifke Karayolları Misafirhanesine gelen kişilerin oldukça gezilecek eğlenicek ve güzel vakit geçirilcek yerle mevcuttur. Bunlar arasında, Silifke Müzesi, Uzuncaburç Olba Antik Kenti, Silifke Kalesi, Susanoğlu Plajı, Silifke Atatürk Evi Müzesi, Göksü Nehri bunlardan birkaçı olmaktadır.

Silifke Karayolları Misafirhanesi uygun fiyatı ile oldukça beğenilmekte ve tercih edilmektedir.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Silifke Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0324 714 16 26 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Adresi

Silifke Karayolları Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Silifke Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Toros Mahallesi, Atatürk Bulvarı Üzeri Silifke – Mersin adresinde yer almaktadır.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Silifke Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çok memnun kaldık çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederiz.odaların temizligi 5 yıldızlı otelden daha temiz diyebilirim.gerçekten hayran kaldık her yer pırıl pırıl kendimizi evimizde gibi hissettik..
Mekan güzel, Hizmet güzel. İyi olmak bukadar basit.
hem misafirleri hem çalışanları çok güzel idare ediyor.bence 5 yıldız.

Silifke Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Silifke Karayolları Misafirhanesi Silifke Karayolları Misafirhanesi Silifke Karayolları Misafirhanesi

Silifke Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Silifke Misafirhaneleri, Silifke Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Silifke Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir