Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu Fiyatları

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu
post

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesi Fiyatları, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adana ilinin Yumurtalık İlçesinde bulunan Yumurtalık Ptt Misafirhanesi uygun fiyatı ve ilgili personelleri ile akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır.

Geniş odalarının yanında tertemiz ve bakımlı odaları ile akıllarda yer edinirken aynı zamanda muhteşem görüntüsü ve manzarası ile huzur dolu bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Adana Yumurtalık’ta Gezilecek Yeler;

  • Yumurtalık Lagünü Milli Parkı
  • Ayas Antik Kenti
  • Halk Plajı
  • Marko Polo İskelesi
  • Süleyman Kulesi

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0322 671 20 01   telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi, PTT Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ayaş Mahallesi, Hüseyin Baykara Caddesi No:38 Yumurtalık – Adana adresinde yer almaktadır.

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Konumu Nerede

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Konaklama Yorumları

oldukça güzel bir misafirhane deneyimli personellere sahip,
çok beğendim hem konumu hem durduğu yer, hem sahil manzarası herseyiyle mükemmel
Tatil için geldim bence çok mükemmel çok mempnun kaldık ailecek çocuklarım çok beğendi

Adana Yumurtalık Ptt Misafirhanesi Adresi Telefonu

Adana PTT Misafirhanesi Fiyatları, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesi Adresi, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesi Telefonu, Adana Yumurtalık PTT Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir