Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Muğla Dalaman Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Muğla Dalaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Muğla Dalaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Muğla Dalaman DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Muğla ilinin Dalaman ilçesinde bulunan Dalaman Havalimanı Misafirhanesi güzel bir konaklama sunmak ve iş, eğlence, gezi, tatil, eğitim planlarınızda tercih edebileceğiniz bir misafirhane olmaktadır.

Uygun fiyatlarının yanında oldukça bakımlı olması ve yenilenmiş odaları ile tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Dalaman havalimanı misafirhanesi Havalimanı içerisinde yer almakta olup, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yer ve mekanlara rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumda yer almaktadır.

Dalaman Gezilecek Yerler

  • Dalaman Tren Garı
  • Antik Demirciler Çarşısı
  • Hippokome Antik Kenti
  • Lissai
  • Sarıgerme Plajı

Muğla Dalaman Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 792 55 55 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Muğla Dalaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Muğla Dalaman Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Ege Mahallesi, Dalaman Havalimanı Dalaman – Muğla adresinde yer almaktadır.

Muğla Dalaman Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiMuğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Muğla Dalaman Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Dalaman Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Cok guzel bir tesis olmuş. Özel sektör iyi iş yapmış. DLH nin misafirhanesi çok iyi .Devletimize Allah zeval vermesin.
Hem geliş hem de gidiş terminalinde bebek bakım odasını kullandık gayet temiz ve yeterliydi.girisleri ve çıkışları rahat kullanılabiliyor. Personel ilgiliydi. Bebek arabasıyla çok rahat geçebildik.
Özenle yapılmış bir havalimanı girişten sonra hemen otoparka girmeniz mümkün çalışanları iyi derecede İngilizce konuşabiliyor güvenlik dahil havalımanı çok temiz ve tertipli2 saat üçretsiz internet sağlıyor geniş bir mescidi var içerde bir kaç kafe mevcuttur Marmaris’e 100 km uzaklıkta Fethiye’ye 50 km uzaklıkta bulunuyor
Şık dizayn edilmiş bir havalimanı. Cafe ve restaurantları avrupa havalimanları skalasında. Türkiye’de bulunan havalimanları arasında kesinlikle ilk 3te yer alıyor. İç hatlar THY CIP salonu güvenlikten geçtikten sonra hemen solda yer alıyor. Başarılı buluyorum.

Muğla Dalaman Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Muğla Dalaman Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Muğla Dalaman Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Muğla Dalaman Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir