Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri
Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri
4.1/5 - (7 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Nevşehir Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Nevşehir Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Nevşehir ilinin Merkezinde bulunana ve Karayolları 67. Şube Şefliğine bağlı olarak hizmet veren Nevşehir Karayolları Misafirhanesi küçük şirin bir misafirhane olarak hizmet vermektedir. Sunduğu hizmet ve anlayışlar kendisine hayran bırakan aynı zamanda profesyonel çözümleri ile hizmet veren bir kurum olmaktadır.

Uygun bir misafirhane olmakla birlikte tam bir fiyat performans sunmaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0384 215 39 67 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi ResimleriTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Nevşehir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak 2000 Evler Mahallesi, Avanos Yolu, Zübeyde Hanım Caddesi, Merkez – Nevşehir  adresinde yer almaktadır.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Not: Konaklama Yorumları Daha sonra eklenecektir.

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Nevşehir Misafirhaneleri, Nevşehir Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Nevşehir Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir