Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Sivas Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Sivas Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
Sivas Dsi Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri
post

Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü Sivas Dsi Misafirhanesi devlet güvencesinde mükemmel bir konaklama imkanı sunmak için hazırlanmış bir misafirhanedir.

Birbirinden güzel yemeklerinin yanında mükemmel odaları ilede huzur içinde konaklamanıza olanak sağlamaktadır. Odaları içerisinde televizyon, buzdolabı, merkezi sistem ısıtma, banyo, lavabosu, lavabosu içerisinde temiz havlu ve diğer hijyen ürünleri ile 5 yıldızlı otellere taş çıkartıcak derecede mükemmel bir misafirhane olmaktadır.

Odalarının yeniden yapılmış ve restorasyon işlemleri gerçekleştirilmiş Sivas Dsi Misafirhanesi, personellerinin anlayış ve mükemmeliyetçi yaklaşımı sayesinde en iyi tatil zamanınızı geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Sivas Şehrinde Gezilecek Yerler;

  • Divriği Ulu Camii
  • Gökpınar Gölü
  • Çifte Minareli Medrese
  • Sızır Şelalesi
  • Sivas Ulu Camii
  • Suğul Vadisi
  • Dipsiz Göl

Sivas Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü Sivas Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0346 228 25 50 veya 0346 228 25 51 veya 0346 227 09 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Sivas Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 19. Bölge Müdürlüğü Sivas Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Mimar Sinan Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:184/6 Merkez/Sivas adresinde yer almaktadır.

Ortalama Sivas Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Sivas Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Sivas Dsi Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriSivas Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Sivas Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Sivas Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Sivas Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Çalışanlar yardımsever ve guleryuzlu fiyatlarıda uygun ister günübirlik ister uzun sürede kalinilabilir
Temiz rahat bir yer. Konaklama için yeterli. Şehirlerarası yol yaparken dinlenmek için ideal. Biraz yenilemeleri daha çok tercih edilmelerini sağlayabilir.
Temiz ferah rahat ulaşım kolay öğle yemekleri guzel Sivas merkez
Gittiğim birçok otel ve misafirhaneden daha kaliteli hizmet sunmakta ve oldukça ekonomik. Hijyen ve personelin yaklaşımı oldukça başarılı.
Nezih ve güzel bir misafirhane. İlgi en üst düzeyde. Seyfettin Bey’in nezaketi ve beyefendiliği ile karşılanıp uğurlanıyorsunuz. Odalarda üç yatak, oda içi terlik, televizyon, dolaplar, banyoda havlular , duş jeli, şampuan, köpük, sabun, şampuan mevcut. Otel konforunda harika bir mekân😉
Çok beğendim. Temiz ve hijyene dikkat edilen bir yer. Fiyat oda çok uygun. Tavsiye ederim
Rezervasyonum olmamasına rağmen oda verip ilgilenen güler yüzlü personellere sahip mütevazi bir tesis, Sivas’ın mükemmel havasında sabah uykunuzu tam almış olarak uyanıyorsunuz.
Gerçekten hizmeti çok güzel devletimiz bizi şaşırtmadı 🙂. Yemekleri odaları oldukça ideal eğer otel arıyorsanız misafirhaneleri de seçeneklere eklemeyi unutmayın
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir