Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Sivas Hekimevi Fiyatları Adresi Ve Telefonu

Sivas Hekimevi Resimleri

Sivas ilinin merkezinde tamda şehrin ortasında yer alan Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Misafirhanesi diğer adıyla Sivas Hekimevi oldukça popüler misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Sivas hekimevi 4 yıldızlı otel konforunda sunulan hizmetleri ve anlayışlı güler yüzlü personel kadrosu sayesinde kamu personellerinin sıklıkla tercih ettiği misafirhaneler arasında yer almaktadır.

Sivas Hekimevi sıklıkla tercih edilen misafirhaneler arasında yer aldığından ve merkezi konumu sayesinde tercih sebebi olmaktadır. Bu sebeple yılın her günü yoğun bir ilgi ve alakaya sahip misafirhaneler arasında yerini almaktadır. Etrafında kafeterya, büfe, restoran, okul, eczane ve park gibi işletmeler bulunmaktadır.

Sivas İl Sağlık Müdürlüğü Misafirhanesi kamu güvencesinde yer alan bir misafirhane olmakla birlikte ilgi ve alakanın en üst düzeyinde yer aldığı misafirhanelerden olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sivas Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Sivas Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Hekimevi Numarası, Sivas Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Sivas Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Sivas Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sivas Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Sivas Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0346 227 63 94   (0)

Sivas Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sivas Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Sivas Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Diriliş Mahallesi, 68-11.Sokak No: 17, 58010 Sivas Merkez/Sivas

Sivas Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Sivas Hekimevi Konumu  :

Sivas Hekimevi Fiyatları

Oda TipiKamu TarifesiSivil Tarife
Suit Oda230 TL250 TL
1 Kişilik Oda210 TL230 TL
2 Kişilik Oda190 TL210 TL
3 Kişilik Oda170 TL190 TL
4 Kişilik Oda150 TL170 TL

Sivas Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Sivas Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Tüm olumlu yorumlara katılıyorum. Benim için 1. Koşul temizlik. O da var. Odalar geniş. Bir de kahvaltı olsa harika olurdu.
Çok temiz , çok uygun fiyatlarla kaliteli bir hizmet sunmaktadır tüm kamu personellerine tavsiye ederim
Sivas’ta 5 yıldızlı otel kalitesinde bir kurum misafirhanesi. Temizlik hijyen güleryüzlü hizmet.
Fiyatı çok çok uygun ve temiz bir ortamı var tavsiye edeceğim yer gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz
Fiyatlar oldukça uygun ve odalar çok temiz. Çok beğendim herkese tavsiye ederim.
2 yetişkin 2 çocuk 4 kişi 200 TL ye kaldık, resimlerden göreceğiniz oda son derece güzel bakımlı en önemlisi çok temiz. Çalışanlar çok ince güler yüzlü. Yol üstü konaklayacağınız en iyi yerlerden bir tanesi. Sağlık il müdürlüğüne ait bir çok misafirhanede kaldım daha önce. Bu kaldıklarımızın arasında açıkara en iyisi.

Sivas Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Sivas Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri
Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri Sivas Hekimevi Resimleri

Sivas Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Sivas Misafirhaneleri, Sivas Hekimevi Telefonu, Sivas Hekimevi Ücretleri, Sivas Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın