Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Muğla Maliye Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Muğla Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı, Eğitim Tesisleri, Eğitim ve Dinlenme Tesisleri ve Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Muğla Maliye Misafirhanesi hakkında, Muğla Defterdarlık Misafirhanesi, telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Muğla ilinin Ula ilçesinde faaliyet kösten Muğla Maliye Misafirhanesi 1 konutta hizmet vermektedir. Oldukça güzel ve manzarası ile akıllarda yer edinen bir misafirhane olmaktadır.

Hem ailenizle birlikte güzel bir tatil yapmanıza olanak sağlarken bütçe dostu yapısı ilede sıkılmadan güzel bir tatil imkanı sunmaktadır. Şehrin birbirinden güzel olanakları ile hem keyifli hemde huzur dolu bir misafirhane deneyimi yaşatmaktadır.

Muğla Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Muğla Maliye Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0252 214 86 00 Dahili 1440 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Muğla Maliye Misafirhanesi Adresi

Muğla Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriTürkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Muğla Maliye Misafirhanesinde yada Defterdarlık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Akkaya Mahallesi, Karanfil Sokak No:2 Ula – Muğla adresinde yer almaktadır.

Muğla Maliye Misafirhanesi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal TesisleriMuğla Maliye Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Defterdarlık Misafirhanesi diğer adıyla Maliye Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Maliye Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Muğla Maliye Misafirhanesi Konumu Nerede

Muğla Maliye Misafirhanesi Konaklama Yorumları

2018 yılında temmuz ayında ailemle bir hafta tatil yaptık. Tesis yeni değil ama çalışanlar son derece özverili idi. Yemekleri çok lezzetli son derece temizdi. Tesiste beraber tatil yaptığımız kişiler genel olarak kurum personeli. Çok kaliteli ve aile sıcaklığı olan bir ortamı vardı. Tesis bizlere tekne turu ayarlamıştı, çok güzel bir gündü. Muğla nın beldeleri birbirinden güzel, gökova ayrı güzel.
Güzel, sakin aileler için ideal bir yer. Sahili çocuklar için çok uygun derinlik 30-40 metre sonra boyu geçiyor. Halk plajı var
Ailece gitmek için çok uygun bir yer.Civarındaki yerlerde çok güzel .
Harika muhteşem bi yer herkeze tamsiye ederim
Denize çok yakın akşamları yürüyüş yapıp bir yerlerde oturabilirsiniz fakat yemekleri çok iyi
Özellikle bu ay ve mevsimde her şey çok daha iyiydi..ortam ılımlı..ulaşım kolay ve keyifli..Akyaka sahil kum ve güzel..mavi bayraklı halk plajı var..tavsiye edilecek bir bölge..gökova körfezinin güzelliğini yaşamak için bire bir..

Muğla Defterdarlık Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Muğla Maliye Defterdarlık Misafirhanesi ve Sosyal Tesisleri

Muğla Maliye Misafirhanesi Fiyatları, Muğla Maliye Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi, Muğla Defterdarlık Misafirhanesi Telefonu, Muğla Maliye Bakanlığı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın