Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Van ilinin Tuşba ilçesinde bulunan Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi konaklama yapmak isteyenlerin göl manzaralı odaları ile hayranlık uyandıran bir mevkide bulunmaktadır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi konaklama bölümü olarak 28 adet çift kişilik odası, 3 adet suit odası ve 1 adet özel odası ile hizmet sunmaktadır. Oda içerisinde televizyon, buzdolabı, banyo, lavabo gibi temel ihtiyaçlar bulunmakta olup, sabah kahvaltısı ilede güne zinde başlamanıza olanak sağlamaktadır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi oldukça ferah ve göl manzarası sayesinde size denizin atmosferini yaşatmaktadır. Yoğun bir şekilde tercih edilen bu misafirhanede uygun fiyatları sebebiylede bütçe dostu olmaktadır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi tesis içerisinde Eşsiz doğa ve göl manzarası, sahilde yürüyüş imkanı, sabah kahvaltısı, kablosuz internet, oyun salonu, kafeterya bölümü, yıkama ütüleme hizmeti, uyandırma servisi, güvenlik personelleri ile huzur içinde rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : 0432 225 10 23

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Bardakçı Mahallesi, Erciş Yolu Yüzüncü Yıl Üniversitesi Kampüsü, 65090 Merkez – Tuşba – Van

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Göl kenarında, eşsiz manzarası ve sahiliyle çok güzel. Odalar çok temiz ve personeli anlayışlı, güler yüzlü. Bu kadar avantajına rağmen fiyatları da çok uygun.
Konum olarak çok güzel bir yerde. Yanında bir iskele, küçük bir yat limanı, kumsal, göl kenarı yürüyüş parkuru ve oturma alanları var. Ailece ve tek başına kalınabilecek bir yer…
Çalışanları çok kibar gerçekten misafirperverler ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorlar.
Konum itibariyle harika bir noktada bulunan konukevi bazı dönemlerde çok yoğun ancak ucuz bir yer. Şehir merkezine önünden minibüs var ama yaklaşık 1 saat sürüyor Maraş caddesi
Arkadaşlar gidin hem ucuz hem temiz hemde sakin

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Yüzüncü Yıl Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

 

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın