Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Yozgat ilini merkezinde bulunan Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi uygun fiyatlı bir konaklama imkanı sunarken aynı zamanda huzur dolu bir tatil yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Yozgat ilinin merkezinde konuşlanan İl Özel İdare Misafirhanesi hem fiyatıyla, hem konumuyla, hem güzelliğiyle, hemde personellerinin ilgi ve alakası sebebiyle yüksek şekilde tercih edilen misafirhanelerden olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Yozgat il özel idaresi Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Yozgat İl Özel İdaresi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0354 212 10 48 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Yozgat İl Özel İdaresi Sosyal Tesisleri Misafirhanesi Adresi

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi TelefonuTürkiye Cumhuriyeti İl Özel İdaresi Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Köseoğlu Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No:70 Merkez – Yozgat adresinde yer almaktadır.

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konumu Nerede

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz ve güzel bir mekan resepsiyon da ki arkadaş gayet güler yüzlü, şehre yakın olması da avantaj , türk mutfağının karşısı
Tertemiz. Sanki turiste hizmet veriyorlarmışcasına kaliteli hizmet anlayışı. Super.
Yemekler güzel, fiyat makul.
Yeşillikler içinde tam çalışmalık bir kamu kurumu

Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Adresi Telefonu Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Fiyatları, Yozgat İl özel idaresi sosyal tesisleri Misafirhanesi Adresi, Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Telefonu, Yozgat İl Özel İdaresi Misafirhanesi Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir