Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Adana Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Adana Öğretmen Evi Resimleri

 Adana Öğretmenevi oldukça güzel bir konumda ve oldukça güzel yeni bi yapıda hizmet veren öğretmenevlerinden biri olmaktadır. Adana Seyhan Öğretmenevi  toplam 30 odada 79 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 

Hepsi birbirinden değerli personelleri ve mükemmel derecede güzel yemeklere ev sahipliği yapan aşçıları ile parmaklanırınızı yedirten cinsten mükemmel yemekleride bulunmaktadır.

Adana Merkez Öğretmenevi odalarında 24 saat sıcak suyu, tuvaleti, banyosu, televizyonu, buzdolabı, kablosuz interneti, şifoniyeri bulunmaktadır.

Aynı zamanda Adana Merkez Öğretmenevinde: yemekhane, çamaşırhane, okuma salonu, düğün nişan sünnet davet için çok amaçlı salon, mescit, yazlık çay bahçesi ve öğretmenler lokali bulunmaktadır

Adana Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Adana ilinin Merkez İlçesi olan Seyhan ilçesine bağlı Adana Seyhan Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, oda  fiyatlarını öğrenmek veya bilgi almak için 0322 453 31 58 veya 0533 728 69 79 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Öğretmenevi Adresi

Adana Öğretmen Evi ResimleriAdana ilinin Merkez İlçesi olan Seyhan ilçesine bağlı Adana Seyhan Öğretmenevinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kurtuluş Mahallesi Atatürk Caddesi No:102 Gar Karşısı Anadolu Lisesi Yanı Seyhan/Adana adresinde yer almaktadır.

Adana Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Adana Öğretmenevi 2023 yılı oda fiyatları şöyle;

KONAKLAMA KİŞİ BAŞI
Öğretmen: 200 TL
Kamu: 400 TL
Sivil: 500 TL

DOUBLE ODA
Öğretmen: 400 TL
Kamu: 800 TL
Sivil: 1000 TL

SUİT ODA
Öğretmen: 250 TL
Kamu: 450 TL
Sivil: 550 TL

Adana Öğretmenevi Konumu Nerede

Adana Öğretmenevi Konaklama Yorumları

İş için çok geziyor ve genelde konaklama için öğretmenevlerini tercih ediyorum, Adana Öğretmenevi kesinlikle en iyilerinden birisi. Yeri güzel, bina güzel, dekorasyon güzel, işletmesi güzel, fiyat makul. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Herşey çok güzeldi, tertemiz, güler yüzlü personele sahip, kahvaltısı efsane, lorlu pide yapıyorlar kahvaltıda mutlaka deneyin derim☺️
Suit odasını çok beğendim geniş, ferah, temiz. Restoranı akşam 8’e kadar çalışıyormuş. Dışarda yemek için özel bir yer arasak bu kadar olurdu. Çok lezizdi her şey. Fiyatı da gayet uygundu. Otoparkı da mevcut. Yine yeniden gelinir 👍Tavsiye ederim
Güzel temiz bir nezih yer Adana’ya gitsem yine Ögretmen evinde kalırım çok memnun kaldım teşekkür ediyorum personele
Çalışanlara teşekkür ederim çok memnun kaldım her güzelin bir kusuru vardır önemli olan ilgi alaka tekrar Adanaya gitsem kalmak isterim selamlar..
Bir öğretmen olarak ilk defa bir öğretmen evinde kaldım ama gayet de memnun kaldık. Bir kere yeri çok merkezi tren garının tam karşısında odalar tertemiz ferah personel ilgili her konuda yardımcı kahvaltısı ortalama ama ürünler kaliteli Ve güzel 👍🏻
Çok temiz yemekleri çok güzel ekonomik. Çalışanlar kibar güler yüzlü. Adana’da çok merkezi bir yerde olması nedeniyle de tercih edilebilir bir yer.

Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları Adana Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Adana Öğretmen Evi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın