Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Adana Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Dikkat: Dsimisafirhanesi.Com Devlet Su İşlerine ait misafirhanelerin tanıtımı yapmak için açılmış bir sitedir. Resmi kurum sitesi değildir. Resmiyetle hiçbir bağı yoktur. Sadece sevilen uygun fiyatlı konaklama imkanı sunan bu güzel misafirhanelerin herkes tarafından tanınmasını bilinmesini amaçlayarak hazırlanmış kişisel bir sitedir.
Bu Yazıya Puan Verir Misin? post

Adana ilinin merkez ilçelerinden biri olan Çukurova ilçesinde faaliyet gösteren ve Karayolları Genel Müdürlüğü, Karayolları 57. Şube Şefliğine bağlı Adana Karayolları Misafirhanesi konaklamak isteyenlerin tercih ettiği güzel bir misafirhane olmaktadır.

Karayolları Genel Müdürlüğünün sunduğu en güzel imkanların yer aldığı güzel yemeklerinin ve nezih ortamının bulunduğu, aynı zamanda kamu terbiyesi ile yetişmiş personellerinin yer aldığı bir misafirhane olmaktadır.

Adana karayolları misafirhanesi hem avantajları ile hemde sunduğu seçenekler ile ilgi ve alaka sahibi misafirhanelerin başında yer almaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Adana Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Adana Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Adana Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Adana Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Adana Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Adana Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0322 235 06 85 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Adana Karayolları Misafirhanesi Adresi

Adana Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Adana Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Güzelyalı Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No:49 Çukurova – Adana adresinde yer almaktadır.

Adana Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Adana Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Adana Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Temiz ve nezih bir ortamdı herşeyi düşünülmüş günlüğü 2020 yılında 35 tl ye oldukça lüx bir hizmet teşekkür ederiz
Uygun fiyat ve özellikle Gazi Karahan Yakıt ilgi alakası ve yardımseverligi için teşekkür ederim.
Fiyat fayda değerlendirilirse son derece uygun.
Misafirhane olarak tüm imkanlara sahip ve rahat bir yer. Gelirken Pek bir beklentimiz yoktu fakat odalardaki yataklar, klima, buzdolabı,tv gibi her şeyi bulunan bir misafirhane.

Adana Karayolları Misafirhanesi

Adana Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Adana Misafirhaneleri, Adana Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Adana Misafirhane Ücretleri


Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir