Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi Telefonu

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesinde yer alan ve sunduğu hizmet ile adından oldukça mükemmel şekile söz ettiren bir misafirhane olmaktadır. Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi diğer adıyla Balıkesir Üniversitesi Uygulama Oteli olarak bilinmektedir.

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi 144 odaya sahip bir işletme olmakla birlikte eşsiz doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Lezzetli yemekleri ve eşsiz denizi ilede kendisine hayran bırakmaktadır.

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi konaklamanızda misafirhane çevresinde bulunan Pelitköy, Etnografya Galerisi, Kuvayı Milliye Kültür Müzesi, Cunda Adası, Aşıklar Tepesi, Şahinderesi Kanyonu, Kirazlı Manastırı, Kaz Dağı Milli Parkı gezilecek meşhur yerler arasında yer almaktadır.

Balıkesir Üniversitesi konaklama ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Fiyatları, Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Numarası, Balıkesir Üniversitesi Konukevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Telefonu : Whatsapp: 0541 811 1063
Telefon: 0266 416 2128

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi‘nde konaklamak isteyenler için; Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Adresi : Ören Mah. Örentepe Mevkii
10700 Burhaniye / Balıkesir

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Konumu Nerede

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Konumu :

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesinde konaklayan misafirlere ait Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Konumu mükemmel bir yerde. Meşhur Ören Plajına araba ile 5, yürüme olarak 15-20dk mesafede. Çalışanlar çok iyi ve güler yüzlü. Havuzu temiz ve güzel. Kahvaltı açık büfe, çok çeşit ve güzel. Park alanı var. Odalar temiz ve klimalı. Bir uygulama oteli için çok güzel hizmete sahip. Ücret olarak 4 gece, kahvaltı dahil 6400₺. Gecelik 1600₺. Kesinlikle tavsiye ederim.
Oda kahvaltı veriyor fiyatlar çok uygun temizlik iyi çalışanlar (öğrenciler) çok emek harcıyor tebrikler
Eylül ayında bir hafta konakladım. Otelden çok memnun kaldım.Çalışanlar çok ilgili, kibardı. Oda temizliği iyiydi. Kahvaltılar muhteşemdi. Sabahları deniz, doğa ve Kazdağları manzarasıyla uyanıyorsunuz. Kısacası dört dörtlük bir otel. Herkese tavsiye ederim.
Ailece 4 gün kaldık. Çalışan öğrenciler çok ilgili ve güler yüzlü. Odalar geniş ve ferah. Sahile yürüyerek 20-25 dakika. Havuzu beğendik. Kahvaltı ürünleri oldukça güzel ve çeşitli. Kahvaltı yeri denize ve havuza bakıyor, çok güzel. Kırlangıç Kafe’deki yiyecek ve içecekler çok güzel, çalışanlarda ilgili. Ailece memnun kaldık.

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Not: Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Fotoğrafları üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri
Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri Balıkesir Üniversitesi Misafirhanesi Resimleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın