Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Bandırma Karayolları Misafirhanesi
Bandırma Karayolları Misafirhanesi
4/5 - (4 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Bandırma Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Bandırma Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bandırma Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesinde hizmet sunan ve Karayolları 146. Şube Şefliği bünyesinde bulunan Bandırma Karayolları Misafirhanesi ailenizle birlikte uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Karayolları Misafirhanesi her açıdan değerlendirdiğimizde oldukça yüksek puanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Bandırma şehrinin mükemmel güzelliklerini görmenizi olanak sağlarken aynı zamanda neredeyse çerez fiyatlarınıza konaklama ücretleri ilede  bütçe dostu olmaktadır.

Çocuklarınızla birlikte tatil planlarınızda, iş seyahatlerinizde veya eğitim gezilerinizde konaklayabileceğiniz güzel bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0266 738 13 51 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Adresi

Bandırma Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Bandırma Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Paşakent Mahallesi, Gönen Yolu Caddesi, Bandırma – Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Bandırma Misafirhanesinde çalışanlar çok ilgili önceden arayıp yer ayırttım çok memnun kaldım.
Çalışanları çok ilgili çok mütevazı herşeyi ile mükemmel bir yer 👏🏻👏 …
Bandırma da güvenle kalabileceğiniz temiz ve kurumsal bir yer. Ayrıca diğer mekanlara göre fiyatı oldukça makul, manzarası harika
Resepsiyona bakan görevli sen ne güzel, yardımsever bir insansın, çok sağol, insanın güvenle kalacağı temiz bir mekan, bu fiyatlara bu hizmet, temizlik ve güvenlik çok bile…

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Resimleri

Bandırma Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Bandırma Misafirhaneleri, Bandırma Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Bandırma Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir