Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Bandırma Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesine bağlı Bandırma Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Bandırma Öğretmenevi Odaları; 9 oda ve 18 yatak kapasitesi bulunana öğretmenevi odalarında ise; banyo, lavabo, saç kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, kablosuz internet, bazı odalarında klima, bazı odalarında vantilatör mevcuttur.

Bandırma Öğretmenevi Genel Olarak; yemekhanesi, restoran, çay bahçesi, teras katı, otopark, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Bandırma Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almaktadır.  il merkezine 75km mesafede bulunmaktadır.

Bandırma Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesine bağlı Bandırma Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0266 712 24 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Bandırma Öğretmenevi Adresi

Balıkesir ilinin Bandırma ilçesine bağlı Bandırma Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Hacı Yusuf Mahallesi, Ortaokul Caddesi, No:13 Bandırma/Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Bandırma Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

2024 YILI GÜNCEL KONAKLAMA FİYATLARI
PAYLAŞIMLI ODA İÇİN
MEB: 425
KAMU PERSONELİ: 550
SİVİL: 700

ODADA TEK KALMAK İÇİN DİĞER YATAK ÜCRETİNİN YARISI ALINIR.

ODA KAPATMA
MEB: 640 TL
KAMU: 825 TL
SİVİL: 1050 TL

Bandırma Öğretmenevi Konumu Nerede

Bandırma Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Bizi iki gün ağırladılar. Personel güler yüzlü. Nostaljik Bir bina ve sadece 12 kişilik bir yatak kapasitesi. Kahvaltı deniz manzaralı. Yer bulursanız deneyim yaşamalısınız…
Eski bir rum okulundan çevirme çok hoş bir bina. Sahile yakın ve kahvaltı dahil. Deniz manzaralı kahvaltı için bile gidilir. Tavsiye ederim.
İş gereği geldiğim Bandırmada konaklama için öğretmenevini tercih ettim. Akşam yemeği olması tercih nedenlerimden biriydi. Salgın ortamında dışarıda yemek risk taşıyor. Kaldığım oda ve havluları gayet temiz, ısınma ve sıcak su problemi olmadı. Öğretmenevi müdürü Ali Şahin Beyin yakın ilgisi ve sıcakkanlılığı ise ayrı bir güzellik katmış buraya. Deniz manzarası da ekstrası…Gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Manzarası mükemmel bir yer. Yazlık kısmı Marmara denizini yukarıdan gören bir yerde. Hizmet kalitesi gayet iyi tıpkı restoran gibi. En güzel tarafı ise yemekleri. Gerçekten güzel yemekleri var. Yemekten sonra bahçesinde çay içmek, çayı kötü olmasına rağmen keyifli.
mükemmel deniz manzarasi. .1880 tarihli eski mimari..odaları dar olsa da temizlik düzen. .resteaurant yemekler iyi..güler yüzlü personel..tavsiye ederim tabi boş oda bulabilirseniz..
Resepsiyona bakan görevli sen ne güzel, yardımsever bir insansın, çok sağol, insanın güvenle kalacağı temiz bir mekan, bu fiyatlara bu hizmet, temizlik ve güvenlik çok bile… Elinize sağlık
Bandırma da güvenle kalabileceğiniz temiz ve kurumsal bir yer. Ayrıca diğer mekanlara göre fiyatı oldukça makul, manzarası harika manzarasına karşı sadece çay içmek için bile gidilir

Bandırma Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Bandırma Öğretmenevi Telefon Numarası, Balıkesir Bandırma Öğretmenevi Adresi Konumu, Bandırma Öğretmenevi Oda Fiyatları, Bandırma Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın