Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Balıkesir Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Balıkesir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Balıkesir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Balıkesir DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Balıkesir Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Balıkesir ilinin Edremit ilçesinde yer alan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için Devlet Hava Meydanları İşletmesi tarafından hizmet olarak sunulan Misafirhanesi kamu personellerinin vede sivil vatandaşların konalayabileceği bir misafirhane olmaktadır.

Balıkesir Koca Seyit Havaalanı Misafirhanesi, tertemiz odaları, güzel bakımlı lavaboları ve banyoları ile hizmet sunan bir misafirhanedir.

Balıkesir Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Balıkesir Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0266 376 13 00  telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Balıkesir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama FiyatlarıTürkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Balıkesir Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Bostancı Mahallesi, Edremit – Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Balıkesir Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiBalıkesir Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Balıkesir Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Balıkesir Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Gayet güzel bir havaalanı. Edremit’ e yakın ve bağlı ilçelerden servisler var.
Güzel ve kullanışlı bir hava limanı, her yere yakın. Oto park fiyatı , Cunda’daki park yerlerinden çok daha ucuz.
Küçük ve pratik havalimanı. Güler yüzlü personel ve temiz wc.
Çok kalabalık değil çalışanlar iyi niyetli Polis arkadaşlar yapıcı ve güler yuzluydu:)

Balıkesir Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Balıkesir Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Balıkesir Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Balıkesir Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Balıkesir Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir