Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi
Ayvalık Karayolları Misafirhanesi
4.7/5 - (8 votes)

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Ayvalık Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Ayvalık Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Balıkesir ilinin Ayvalık ilçesinde bulunan ve Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü 29. Şube Şefliğine bağlı olan Ayvalık Karayolları Misafirhanesi, tatil için bulunmaz güzelliklerin yer aldığı bir konumda yer almaktadır. Doğal güzelliklerinin yanında oldukça güzel bir konumda ve ilgili personellerin ye aldığı bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.

Karayolları Misafirhanesi hemen hemen her açıdan mükemmeliyetçi yapısı ile akıllarda yer edinirken uygun fiyatları ilede bütçe dostu misafirhanelerden olmaktadır.

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Ayvalık Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0266 312 10 54 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Adresi

Ayvalık Karayolları MisafirhanesiTürkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Ayvalık Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kazımpaşa Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Ayvalık – Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Ayvalık’ta bu fiyata kalınabilinecek en güzel yer çalışanlar Güler yüzlü mütevazi ve misafir perver biz çok memnunu kaldık evet fiyat uygun olduğu talep çok fazla beğenmeyenler başka otellere gidebilir❤️
Temizlik çok iyi fiyat uygun merkeze biraz uzak yer bulabilirseniz degerlendirebilirsiniz
Temizlik çok iyi fiyat uygun merkeze biraz uzak yer bulabilirseniz degerlendirebilirsiniz
Güler yüzlü insanlar, güzel temiz odalarda buzdolabi klima var ancak yemek vb şeyler yok sadece yatmak için uygun
Personel güleryüzlü. Odalar temiz ve yeterli. Akşam yemekleri mükemmel. Konum çok iyi. Metro yürüme mesafesinde. Otopark sorunu yok.

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi

Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Ayvalık Misafirhaneleri, Ayvalık Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Ayvalık Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir