Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Adresi Telefonu

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi
Balıkesir Karayolları Misafirhanesi
post

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğü Balıkesir Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Balıkesir Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Balıkesir Merkezi Karesi’de bulunan Karayolları 14. Bölge Müdürlüğü 141. Şube Şefliğine bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesi 6 odası ile hizmet vermektedir.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi deneyimli personelleri ile hem mükemmel hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olup, hemde bulunduğu konum itibari ile merkezi konumu sayesinde her türlü bölgeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlamaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler önceden rezervasyon yaptırmaları yararına olacaktır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Oda Olanakları

  1. Televizyon
  2. Mini Bar
  3. Kablosuz internet
  4. Elbise Dolabı
  5. Banyo
  6. Lavabo

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Balıkesir Karayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 026 249 71 30 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Genel Müdürlüğüne Bağlı Balıkesir

Balıkesir Karayolları MisafirhanesiKarayolları Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Atatürk Mahallesi Bandırma Caddesi Üzeri Karesi – Balıkesir adresinde yer almaktadır.

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konumu Nerede

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

her açıdan baktığımızda güzel bir misafirhane ben rezervasyon yaptırarak gittim, rezervasyon yaptırmanız şart gibi çünkü çok yoğun oluyor
Beğendm bahçesi çok güzeldi. Yaramaz oğlum tüm çalışanlar ile beni tanıştırdı.
bulunmaz bir nimet hem uygun hem güvenli

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Fiyatları, Balıkesir Misafirhaneleri, Balıkesir Karayolları Misafirhanesi Telefonu, Balıkesir Misafirhane Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir