Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Gemlik Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı Gemlik Öğretmenevi oda fiyatları, Daniş Ekim Öğretmenevi yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Gemlik Öğretmenevi Odaları; 7 oda 15 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; televizyon, buzdolabı, saç kurutma makinesi, kesintisiz sıcak suyu, kablosuz internet, klima, banyo ve lavabo bulunmaktadır.

Gemlik Öğretmenevi Genel Olarak; Açık büfe sabah kahvaltısı, otopark, yemekhane, restoran, okuma salonu bulunmaktadır.

Gemlik Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 30km mesafededir.

Gemlik Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı Gemlik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 514 55 66 veya 0503 343 14 80 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Gemlik Öğretmenevi Adresi

Bursa ilinin Gemlik ilçesine bağlı Gemlik Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Kayhan Mahallesi, Avukat Özgür Aksoy Caddesi Kalealtı Sokak No:2 Gemlik – Bursa adresinde yer almaktadır.

Gemlik Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

GEMLİK GANİŞ EKİM ÖĞRETMENEVİ  VE A.S.O. 01 OCAK 2024 – 31 ARALIK 2024 TARİHLERİ ARASI GEÇERLİ KONAKLAMA ÜCRETLERİ

PAYLAŞIMLI
MesleğiNormal%40 ve Üzeri Engelli3-6 Yaş Çocuk
MEB Çalışanı 330 TL         265 TL 165 TL
Kamu Çalışanı480 TL 385 TL 240 TL
Sivil600 TL480 TL 300 TL
ODA KAPAMA
MEB Çalışanı495 TL400 TL
Kamu Çalışanı 720 TL580 TL
Sivil900 TL720 TL
Konaklama Harici Kahvaltı100 TL80 TL

Gemlik Öğretmenevi Konumu Nerede

Gemlik Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Öncelikle çok güzel bir binası var. Binaya zarar verilmeden en yüksek verim alınmaya çalışılmış. Tuvaletler, havlular, yataklar oldukça temiz. Kahvaltı bir çok öğretmenevine göre güzel. Sahil sınırında geç saatlere kadar çevresi canlı bir mekan.
Ocak ayında 13 gün kadar konaklama fırsatım oldu. Bu zaman içerisinde müdür yardımcısı Engin Bey, Türkan Hanım ve Günsen Hanım misafirperverlikleri, içtenlikleri, güleryüzleri sayesinde kendimi evimde gibi hissettirdiler. Buradan hepsine teşekkür etmek istiyorum. Standartları gerçekten yüksek ve odaları oldukça temizdi. Ayrıca tarihi bir köşkte kalmanın keyfi ayrı güzeldi.
Tarihi Konakta ailece konakladığımız sürece bizlere temiz ve nezih bir aile ortamı sağlayan Müdür Sinan Bey e, Türkan Hanıma ve emeği olan tüm personele çok teşekkür ederim. Gemlik Daniş Öğretmenevi personeline helal olsun. Hizmet aşkı bu olsa gerek. Herşey çok güzeldi. Tavsiye ederim. Saygılar sunarım.
Tarihi bir Köşk ve tamamiyle ahşap 150 yıllık bir bina. Tarihi kişiliklerin konakladığı bu binada kalma deneyimi yaşayabilirsiniz. 1 gece kaldım, bir sonraki sefere Gemlik’te kalacağım tek mekan olacaktır. Merkezi konumu bulunuyor. Ses yalıtımı malum ahşap olduğu icin ve tarihi bir bina olduğu icin biraz zayıf gelenlerin bunu göz önüne almaları gerekiyor. Onun dışında temizdi. Kendi otoparkı da mevcut. Zamanında denize kıyısı olan yerde kayık bağlarken Araba park edebilirsiniz. Yakınlarında da Mado ve Şok market bulunuyor.
Öncelikle Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi Saygıdeğer Personellerine ve Saygıdeğer Yöneticilerine ilgi, alaka ve hoşgörülerinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Ailemin yapmış olduğu konaklama da herşey eksiksiz ve mükemmeldi. Gemlik’te sizin gibi sıcak kanlı, güler yüzlü bir Kurumun olması inanın bizleri çok mutlu etti. Herşey için teşekkür ediyoruz. En kısa zaman da tekrar görüşmek dileğiyle.
Gemlik Daniş Ekim Öğretmenevi hem çok güzel hem de çok temiz. Neredeyse bir butik oteli aratmıyor. Çalışan herkes çok güler yüzlü, kibar ve iyi niyetli. Özellikle müdür yardımcısı Engin Bey, Türkan Hanım ve Günsen Hanım’a tekrar çok teşekkür ederim.

Gemlik Öğretmenevi Resimleri Fotoğrafları

Gemlik Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Gemlik Öğretmenevi Adresi Konumu, Gemlik Öğretmenevi Oda Fiyatları, Gemlik Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın