Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Fiyatları Adresi Telefonu

Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri

Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmenevi oda fiyatları, yatak kapasitesi, konaklama yorumları, konumu, adresi, telefon numarası, resimleri, özellikleri ve ulaşım bilgilerine yer verdik.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Odaları; 16 oda ve 39 yatak kapasitesi bulunan öğretmenevi odalarında ise; çoğunlukla banyo, lavabo, televizyon, elbise dolabı, şifoniyer, kablosuz internet mevcuttur.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Genel Olarak; yazlık çay bahçesi, otopark, yemekhane, restoran, oturma salonu, dinlenme salonu, kafeterya, toplantı salonu, öğretmenler lokali bulunmaktadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Ulaşım Olarak; ilçe merkezinde yer almakta olup il merkezine 85km mesafededir. İlçemiz İstanbul-İzmir yol güzergahında yer almaktadır. İstanbul ve İzmir´den günün her saatinde otobüslerle ulaşmak mümkün. Ankara ve diğer şehirlerden gelip Bursa Balıkesir istikametine giden her otobüs ilçeden geçmektedir. İlçemiz Bursa İl Merkezine 85 km. Balıkesir il merkezine 80 km dir. Ayrıca özel araçla da yukarıda belirtilen güzergahlardan rahatlıkla ulaşılabilir. Bursa Yenişehir Havaalanı ilçemize yaklaşık 150 km dir. Balıkesir Havaalanı ise yaklaşık 90 km civarındadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Telefon Numarası İletişim

Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; oda fiyatlarını öğrenmek, rezervasyon yaptırmak veya bilgi almak için 0224 614 10 33 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Adresi

Bursa ilinin Mustafa Kemal Paşa ilçesine bağlı Mustafakemalpaşa Öğretmen evinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Vıraca Mahallesi, Bursa Caddesi, No:65 Mustafakemalpaşa/Bursa adresinde yer almaktadır.

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Oda Fiyatları Ücretleri

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Konumu Nerede

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Konaklama Yorumları

Yaklaşık 6000 metrekare çınar ve ıhlamur ağaçlarının gölgesinde ferah şekilde oturup, sohbet edip, serin rüzgarlarla dinleyebileceğiniz mükemmel ortam ve elit insanların tercihi bahçesi ve tabii restaurant ve oteli yanında ilçenin en nezih düğün salonlarıyla Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi.
Güvenli ve temiz konaklama sunuluyor.
Şehir merkezinde bulunan ve konaklama hizmetleri de sunan öncelikle konfor ve lüks istemeyip hesaplı makul ücret isteyenler için ideal bir seçim olacaktır ayrıca kahvaltı ve akşam yemeği için de uygundur önündeki çay bahçesinde de sakın zaman geçirebilirsiniz
Bayramın 2. Günü kaldık 4 kişi bir oda şeklindeydi. Odalarımız tertemizdi banyomuzda öyle. Çay bahçesinin fiyatları çok uygun. Tam merkezde olmasını çok beğendik sabah kahvaltılık alıp çay bahçesinde çınarın altında kahvaltı yaptık çok güzeldi. Fiyatlar çok uygun herkese tavsiye ederim
2023 Fiyatı gayet makul 3 kişilik oda 420 ve 4 kişilik oda Fiyatı 500 TL. Otel fiyatları kişi başı olduğundan gayet iyi.Kahvalti yok.Cok uygun fiyatlı Çınar ağaçlı bir çay bahçesi var.Yakin market ve pastahanelerden kahvaltilik alip cay bahcesinde kahvaltinizi yapabilirsiniz.Çalisanlar her türlü soruna cevap vermeye çalışıyor…

Mustafakemalpaşa Öğretmen Evi Resimleri Fotoğrafları

Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri

Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri Mustafakemalpaşa öğretmenevi resimleri

Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Telefon Numarası, Bursa Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi Adresi Konumu, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Oda Fiyatları, Mustafakemalpaşa Öğretmenevi Fiyatları

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın