Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Erzincan Havalimanı DHMİ Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Erzincan Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
Erzincan Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları
post

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Erzincan DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzincan şehri Yoğurtlu bölgesinde yer alan Erzincan Havaalanı Misafirhanesi deneyimli personellerinin yanında temiz ve olumlu yaklaşan iş ve işlemlerden anlayan ekibi sayesinde hızlı ve pratik bir yolculuk sizleri beklemektedir.

Erzincan Devlet Hava Meydanları İşletmesine bağlı Erzincan Havalimanı Misafirhanesi hem fiyat olarak hem bütçe dostu olarak hem temizlik olarak oldukça başarılı ve sık sık denetlenen misafirhanelerinden başında yer almaktadır.

Erzincan Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Erzincan Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0446 226 21 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sancak Mahallesi Erzincan Havalimanı Yoğurtlu – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiErzincan Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Erzincan Dhmi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Küçük kendi halinde 4 adet kapısı olan merkeze yakın bir hava alanı. Merkezden Yoğurtlu dolmuşuna binerek 4.50 TL ücret ile 20 dakikada kapısına kadar gelebilirsiniz.
Küçük bir havaalanı, tek eksiği ATM sayısının azlığı olabilir. Personeli çok güleryüzlü, saygılı ve işlerini iyi yapan insanlar.
Güzel bir havaalanı.Buradan bir çok yerlere uçuşlar mevcut. Sahası geniz ve güzel bir doğada yer almaktadır.

Erzincan Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Erzincan Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir