Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Erzincan Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Misafirhanelerinde konaklamak isteyenler için, Erzincan DHMİ Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi telefon numarası, konumu, adresi, konaklama fiyatları, kullanıcı yorumları içerikleri bulabileceksiniz.

Erzincan şehri Yoğurtlu bölgesinde yer alan Erzincan Havaalanı Misafirhanesi deneyimli personellerinin yanında temiz ve olumlu yaklaşan iş ve işlemlerden anlayan ekibi sayesinde hızlı ve pratik bir yolculuk sizleri beklemektedir.

Erzincan Devlet Hava Meydanları İşletmesine bağlı Erzincan Havalimanı Misafirhanesi hem fiyat olarak hem bütçe dostu olarak hem temizlik olarak oldukça başarılı ve sık sık denetlenen misafirhanelerinden başında yer almaktadır.

Erzincan Dhmi Havalimanı Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Erzincan Havalimanı Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için 0446 226 21 06 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesinde yada Havalimanı DHMİ Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için; adres ve konum olarak Sancak Mahallesi Erzincan Havalimanı Yoğurtlu – Erzincan adresinde yer almaktadır.

Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Hava Meydanları DHMİ MisafirhanesiErzincan Havalimanı Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına bağlı, Devlet Hava Meydanları (DHMİ) Havalimanı Misafirhanesi diğer adıyla Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesinde uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Devlet Hava Meydanları DHMİ Misafirhanesi Fiyatları  konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Havalimanı Misafirhanesi Konaklama FiyatlarıGünlük Fiyat
Geçici Görevli Personel İlk 10 gün165 TL
Geçici Görevli Personel İlk 11. gün ve sonrası100 TL
Kamu Konaklama fiyatı165 TL
Sivil Konaklama Fiyatı275 TL

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Küçük kendi halinde 4 adet kapısı olan merkeze yakın bir hava alanı. Merkezden Yoğurtlu dolmuşuna binerek 4.50 TL ücret ile 20 dakikada kapısına kadar gelebilirsiniz.
Küçük bir havaalanı, tek eksiği ATM sayısının azlığı olabilir. Personeli çok güleryüzlü, saygılı ve işlerini iyi yapan insanlar.
Güzel bir havaalanı.Buradan bir çok yerlere uçuşlar mevcut. Sahası geniz ve güzel bir doğada yer almaktadır.

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzincan Havalimanı Misafirhanesi

Erzincan Devlet Hava Meydanları Misafirhanesi DHMi Konaklama Fiyatları

Erzincan Dhmi Misafirhanesi Fiyatları, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Adresi, Erzincan Hava Meydanları Misafirhanesi Telefonu, Erzincan Havalimanı Misafirhanesi Ücretleri

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın