Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada

Misafirhane ARA

Erzurum Hekimevi Fiyatları Adresi ve Telefonu

Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri

Erzurum ilinin Palandöken ilçesinde faaliyet gösteren ve SAğlık Bakanlığına bağlı olan Erzurum Hekimevi 5 yıldızlı otel konforunda konaklamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği uygun fiyatlı bir kamu misafirhanesi olmaktadır.

Erzurum Hekimevi toplamda 6 adet aile odası, 8 adet tek kişilik oda, 20 adet iki kişilik oda ve 5 adet üç kişilik oda olarak hizmet vermektedir. Toplamda 39 oda ve 79 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Erzurum Hekimevi içerisinde ihtiyaç dahilinde tüm ihtiyaçlar düşünülerek hazırlanmış modern bir misafirhane olmaktadır. Oda içerisi olan, yemek salonu olsun, kafeterya bölümü olsun veya konferans salonu kendisine hayran bırakan güzel bir yapıda tasarlanarak hizmet sunulmaktadır.

Erzurum Hekimevi uygun fiyatı sebebiyle kamu personelleri tarafından oldukça beğenile ve rağbet gören bir misafirhane olmaktadır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzurum Hekimevi Misafirhanesi konaklamak isteyenler için, Erzurum Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Hekimevi Numarası, Erzurum Hekimevi Adresi Konaklama fiyatları, Konaklama Yorumlarını bir arada sunduk.

Erzurum Hekimevi Oda Olanakları

 1. Televizyon
 2. Mini Bar
 3. Kablosuz internet
 4. Elbise Dolabı
 5. Banyo
 6. Lavabo
 7. Saç Kurutma Makinesi
 8. Resepsiyon

Erzurum Hekimevi Telefonu

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzurum Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; rezervasyon yaptırmak, bilgi almak veya oda fiyatlarını öğrenmek için Erzurum Hekimevi Misafirhanesi Telefonu: 0442 342 67 71

Erzurum Hekimevi Adresi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzurum Hekimevi ‘nde konaklamak isteyenler için; Erzurum Hekimevi Misafirhanesi Adresi : Müftüsolakzade Mah. Atatürk Cad . No:6   YILDIZKENT – PALANDÖKEN / ERZURUM

Erzurum Hekimevi Oda Fiyatları

Erzurum Hekimevi Konaklama Fiyatları
Oda TipiKamu FiyatıNormal Fiyatı
Tek Kişilik Oda300 TL450 TL
2 Kişilik Oda (Tek Yatak Ücreti)225 TL340 TL
Double Aile Odası 2 Kişilik540 TL810 TL
Double Aile Odası 4 Kişilik900 TL1350 TL
Aile Odası 4 Kişilik900 TL1350 TL
Suit Oda550 TL900 TL

Erzurum Hekimevi Konumu Nerede

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak hizmet sunan Erzurum Hekimevi Konumu  :

Erzurum Hekimevi Yorumları

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Erzurum Hekimevi Yorumları Google internet sitesinde bulunan yorumlardan derlenerek hazırlanmıştır.

Erzurum da ki tek adresimiz. Kalitesine göre fiyatlar çok iyi ( iki kişilik oda 540tl). Bu fiyata kahvaltı da dahil. İstediğiniz saatte giriş çıkış yapabiliyorsunuz. Resepsiyon ilgili ve işini yapıyor. Artıları + Çok temiz ve hijyenik + Asansör var. + Odalar yeni modern + Konum olarak çok iyi bir yerde + Kahvaltısı çok iyi + Otoparkı var + Girişte yaşam alanı mevcut
Fiyat performans olarak kesinlikle beş yıldızı hakediyor. Odaların temizliği ve işlevselliği çok iyi, personel ilgili ve kibar. Şehir merkezine yürüme mesafesinde değil ancak araçla gelinirse ideal bir konaklama yeri.
Odaları banyosu havluları çarşafları tertemiz kahvaltısı ideal fazla bence hepsi bitmiyor müdür bey ise çok güleryüzlü misafirperver.Otel oldukça sıcak Erzurum’un soğuğunda hiç üşümedim ailemle beraber tekrar gitmeyi düşünüyorum.Herşey için teşekkürler
Gayet temiz güler yüzlü personeli ile sıcak bir aile ortamında konaklama geçirdik çalışanlara çok teşekkür ediyoruz inşallah tüm illerimizde böyle hekimevlerini görmek dileğiyle
Eşimle kaldık.Uygun fiyat ve temiz bir ortam. Özellik çekmeceye sabitledikleri kıble yönü ve yanina biraktiklari seccade gercekten güzel düşünülmüş bir ayrıntıydı. Kahvalti standart konuk evi kahvaltisi.

Erzurum Hekimevi Resimleri Fotoğrafları

Not: Erzurum Hekimevi Fotoğrafların üzerine tıklayarak fotoğrafları büyütebilirsiniz.

Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri
Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri
Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleri Erzurum Hekimevi Fiyatları adresi resimleriErzurum Hekimevi Misafirhanesi Fiyatları, Erzurum Misafirhaneleri, Erzurum Hekimevi Telefonu, Erzurum Hekimevi Ücretleri, Erzurum Hekimevi Adresi

Kamu Misafirhanelerinde Kimler Kalabilir?

Kamu Misafirhaneleri hemen hemen her bölgede bulunmaktadır. Kamu Msafirhaneleri diğer konaklamaların aksine hem daha güvenli hemde daha uygun bir konaklama imkanı sunmaktadır. Kamu personellerinin ve Sivil Vatandaşlar kamu misafirahnelerinde konaklayabilmektedir. Öğretmenevleri, Polisevleri, Dsi Misafirhaneleri, Karayolları Misafirhaneleri, Maliye Misafirhaneleri, Ptt, Meteoroloji, Tcdd, Dhmi Misafirhaneleri hem sivillere hemde kamu personellerine hizmet vermektedir. Orduevleri ise sadece TSK mensubu kişiler ve aileleri faydalanabilmektedir.

Kamu Sosyal Tesisleri Konaklama Fiyatları

2024 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 87 TL, 111 TL ve 132 TL olarak sunulmaktadır.

Hangi Kamu Kurumunun Misafirhanesi Var?

 • Dsi Misafirhaneleri
 • Öğretmen Evleri
 • Polis Evleri
 • Uygulama Otelleri
 • Karayolları Misafirhaneleri
 • Diyanet Evleri
 • Hakim Evleri
 • Meteoroloji Misafirhaneleri
 • Vilayetler Evi
 • Ordu Evleri
 • Sgk Misafirhaneleri
 • Tcdd Misafirhaneleri
 • Ptt Misafirhaneleri
 • Tedaş Misafirhanesi
 • Belediye Misafirhaneleri
 • Üniversite Misafirhaneleri
 • Maliye Misafirhaneleri
 • Kamu Misafirhaneleri

Yorum yapın