Tüm Dsi Misafirhaneleri Bu Sayfada


DSi Kamp Başvuruları genellikle Mart Ayının 2. Haftasından başlamakta olup, kamp doluluk oranına göre ileriki tarihlere kadar devam etmektedir.

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Fiyatları Adresi Telefonu

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi
Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi
post

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü Bölge Misafirhanesi Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi mükemmel konumu ve her daim güvenirliliği, sıcacık ortamı ve sıcacık odaları ile akıllarda yer edinmektedir. Erzurum Dsi Misafirhanesi hijyen kurallarına ve genel temizlik konusunda oldukça titiz ve deneyimli personellere sahiptir.

Erzurum şehrinde günübirlik, haftalık ve geçici misafirliklerinizde tercih edebileceğiniz hem yapı olarak hemde profesyonel hizmet anlayışıyla hizmet veren Devlet güvencesinde yer alan Erzurum Dsi Misafirhanesi eşiniz çocuklarınızla birlikte güzel bir tatil fırsatı sunmaktadır.

Erzurum Gezilecek Yerler;

  • Yakutiye Medresesi
  • Aziziye Tabyalari
  • Lala Mustafa Paşa Camisi
  • Tortum Şelalesi
  • Ulu Camii
  • Üç Gümbetler

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Telefon Numarası İletişim

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü Bölge Misafirhanesi Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, rezervasyon yaptırmak, oda ücretlerini öğrenmek ve bilgi almak için 0 442 233 15 05 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Sosyal Tesisleri Adresi

Devlet Su İşleri 8. Bölge Müdürlüğü Bölge Misafirhanesi Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesinde konaklamak isteyenler için, adres ve konum bilgisi Lalapaşa Mahallesi Org. Demircioğlu Caddesi Yakutiye/Erzurum adresinde bulunmaktadır.

Ortalama Erzurum Dsi Misafirhanesi Konaklama Fiyatları

Kamu Personeli Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda154 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)182 TL
Suit Oda 1 Kişilik224 TL
Suit Oda 2 Kişilik266  TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti112 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti98 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti84 TL (Kişi Başı)
 Sivil Vatandaş  Oda TürüGünlük Fiyat
Duble Yataklı Tek Kişilik Oda231 TL
Duble Yataklı Oda (2. Kişilik)273 TL
Suit Oda 1 Kişilik336 TL
Suit Oda 2 Kişilik399 TL
2 Kişilik Oda Yatak Ücreti168 TL (Kişi Başı)
3 Kişilik Oda Yatak Ücreti147 TL (Kişi Başı)
4 Kişilik Yatak Ücreti126 TL (Kişi Başı)

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Oda Fiyatları Ücretleri

Erzurum Yakutiye Dsi MisafirhanesiErzurum Yakutiye  Dsi Misafirhanesi konaklamak için  en uygun misafirhanelerden biri olmaktadır. Devlet Su İşlerine bağlı Dsi Misafirhaneleri uygun fiyatlı konaklamaların yanında, uygun ve güvenliklik bir misafirhane deneyimi sunmaktadır.  Dsi Misafirhanesi Fiyatları konusununda güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Resimleri Fotoğrafları

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Konumu Nerede

Erzurum Yakutiye Dsi Misafirhanesi Konaklama Yorumları

Harikaydı tertemizdi birde yatak ücretine kahvaltıyı dahil etseler miss… teşekkürler 🌻
Güzel, nezih, temiz ve güvenilir bir yer. Personel samimi ve içten. Ctesileri döner yemeden, pazar kahvaltı etmeden ayrılmayın
Gerek tesis gerek personeller gerekse sunulan hizmetler fevkalade güzel. Bizleri misafir ettikleri için tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Kamu personeli için hem uygun hem temiz geceleri de sıcak. Tam memur hatta emekli fiyatları. Ama hepsi candan temiz
Gerçekten ilgilerinden dolayı çok memnun kaldım. Hijyene her zaman ki gibi ilk baktıklarımın basında geliyor ve yemekhanesi çok temiz ve çalısanları sürekli bir isteğimin olup olmadığını sordular gerçekten en memnun kaldıpım yerlerden biri oldu. Tek bir kusurları var o da misafirhanenin yerini zor bulmamız bir iki takviye levha iyi olur
Konumu güzel. Terminal caddesinin girişindeki parkın tam arkasında. Temiz, oda yeterli. Fiyat kamu personeli için kişi başı 50 TL. Yedi yaş altı ücretsiz. En güzel tarafı kahvaltı fiyata dahil. Polis evi ve öğretmenevinden iyi. Fırsatınız varsa tercih eden pişman olmaz..
konum olarak çok iyi odalar temiz fiyat makul.En büyük artisi resepsiyonda görev yapan Yasin bey.Mukemmel bir insan.Guleryuzlu saygılı bir kişi.Tesekkur ederiz.
2023 yılı Resmi Gazetede Yayımlanan Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğde kamu misafirhaneleri konaklama fiyatları 25 TL, 29 TL, 32 TL ve 42 TL olarak sunulmaktadır.

Bu Konu Hakkında Yorum Yapmak İster Misi?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir